Новых комментариев: 0
  1. +2
    Неординарна, цікава.. Короче кажуче, не така як всі! :)
    Ковбо: Дякую!)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Так)Добре,не буду тут смітити.Відповів в лічку.
    Ковбо: Ок)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    В мене теж половина постів нейтральні))
    Ковбо: В тебе, тобто на твої сторінці? :)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    Блін,забуваю на зелений квадратик натиснути=)
    Ковбо: Я теж)
    #
    Написал аноним
  5. +1
    Так у світ повелося, я люблю Ковбосю!
    Ковбо: Хтось кароокий мені вже це співав :)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    бебебе=)))
    Ковбо:
    #
    Написал аноним
  7. +1
    Не звертай уваги=)Радій життю,будь собою.Прибирай ворогів з дороги))
    Ковбо: Я здогадуюся, хто написав) З вашою підтримкою я це зможу)
    #
    Написал аноним
  8. -2
    Ти ж навіть у Свободу пішла не тому що націоналістка, а тому що хоч там с тобою хтось буде розмовляти та звертати на тебе увагу, так би сиділа вдома як миша та й надалі писала про своє нікчемне житя в вконтактє. А так дивись, неначе й щось робиш, здається й друзі з'явились, половина з яких такі ж самі як і ти.
    Ковбо: По-перше, я не люблю бути у центрі уваги, тому зайва увага мені не потрібна.
    По-друге, про моє допартійне життя знають лише найближчі друзі (з якими я, до речі, і зараз спілкуюся), тому ви би не писали ото херню всяку.
    Проблема сучасності, що люди не знаючи інших намагаються їх осудити, критикувати, вказувати, що їм робити. Тобі ж, мій любий незнайомець (-ка), звісно видніше про мої мотиви вступу в партію, ніж мені самій :)
    Звісно що половина, та навіть більше моїх друзів такі ж як я, бо усі мої друзі поділяють мої ідеї націоналізму.
    #
    Написал аноним
  9. -3
    нічого оратор там не перегнув, а сказав все як є.
    Ковбо: http://cs411631.userapi.com/v411631089/12ce/0TrTtg506P4.jpg
    #
    Написал аноним
  10. 0
    previous opinion- true story
    Ковбо: http://cs411630.userapi.com/v411630089/144c/wUF5_Pk9Aeo.jpg
    #
    Написал аноним
  11. -1
    карлик влюбился в карлика, которому он не нужен и теперь ноет что это лучший парень на планете
    Ковбо: Він не карлик. Його зріст мене цілком влаштовує. Ви просто заздрите, а доїбатися нема до чого, от ви всі і згадуєте про зріст. А назвати карликом дівчину мого зросту, це якась убога спроба причепитися хоч до чогось. Дівчина не має бути наче жирафа. В мене нормальний середньостатистичний зріст :)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    красуня? ахах, ты наркоман штоле? =D
    Ковбо: Ну все, сука, ти огрібаєш :)
    #
    Написал аноним
  13. -1
    нытик и уродина с дойками
    Ковбо: Може це ти закомплексований скиглій. А я тонка романтична особа, що не соромиться своїх почуттів, які б вони не були.
    І "доєк" в мене немає. В мене є груди, які подобаються моєму хлопцеві. А у тебе можливо просто якісь комплекси через те, що нічого так і не виросло. Або ж виросло, але крім цього ніякими чеснотами природа не наділила.
    #
    Написал аноним
  14. -1
    колхозанка
    Ковбо: Рада знайомству. А я Оксана.
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Аха... Останній оратор щось надто перегнув палицю щодо зовнішності.
    Вважаю Оксанку гарненькою милою дівчинкою... У тебе дуже красиве волосся, гарного натурального кольору! Виразні очі, і РІВНИЙ ніс, як тут вже писали, гарна форма обличчя, гарненькі губки, прекрасна заразна посмішка... Тож не слухай нікого, всім гарною не будеш ;))
    Хоча все інше нажаль правда. НЕ варто так принижуватися заради якось там хлопця. Нехай навіть коханого.
    Сподіваюся мине час і ти будеш згадувати це, і казати "Яка ж я була дурна" ;)
    Ковбо: Дякую за позитивний образ :) Мені й не треба бути всім гарною. Головне що Сонечко вважає мене гарною. І не тільки гарною, а і хорошою дівчиною.
    А хлопець не "якийсь там", а мій, коханий. Можливо я багато в чому не маю рації щодо нього і його поведінки. Тому я перегляну своє ставлення і свою поведінку і спробую реагувати на все по новому.
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Полистал твою стену, почитал записи, пришел в ужас. Я человек абсолютно посторонний, совершенно случайно наткнулся на твою страницу, решил прочесть записи от нечего делать.
    Кхем, не знаю даже с чего начать. Сложилось впечатление, что ты человек с самооценкой ниже плинтуса и без капельки самоуважения. Не удивлен что твой "коханый" убежал от тебя как от прокаженной. Будь ты даже раскрасавицей, долго бы такого никто не выдержал, а так и внешность более чем заурядная и характер просто ужас, на что ты надеешься вообще? Думаешь, он примчится на твои вопли и унижения? Открою тебе секрет, но парням не нравятся собачки, готовые лизать ноги.
    Совет мой тебе, научись краситься, может хоть чуточку лучше станешь, сожги свой гардероб, купи пару нормальных вещей, с волосами что-то сделай, выкраси из этого мышиного цвета. Ну а с мозгами не знаю что даже сделать, более кардинальный подход нужен. И перестань унижаться, ради бога. Могу ещё долго продолжать, да вот не вижу смысла. Вряд ли к моим словам прислушаешься. А зря.
    Ковбо: Артем. Ти людина суто овочевого типу, завжди стогнеш який ти нещасний, бідолашний, як ти хочеш померти, будуєш плани самогубства. Але при цьому ти постійно усюди лізеш зі своїми повчанням, як треба жити.
    Замість боротьби така людина як ти обирає підлаштування. Ти сам кохати не вмієш, бо ти не можеш боротися, а кохання то боротьба. Легше відпустити чи взагалі не здобувати жінки.
    Ти ж сам не маєш жодного смаку як в одязі, так і в зачісках. Носиш будь-який фірмовий шмот, хоч він малий на тебе чи завеликий, але треба за будь-яку ціну копіювати своїх улюблених виконавців.
    Так от ти вірно подумав, що я не прислухаюся до твоєї писанини.
    #
    Написал аноним
  17. 0
    а зараз не сумуй!!! Ти прекрасна! Давай тій ''колгоспниці'' патли повириваєм!
    Ковбо: Давай
    #
    Написал аноним
  18. -1
    красуня і хороша дівчина! Шкода, що ми так і не познайомились особисто(
    Ковбо: А що, був шанс? І чому так песимістично, може ще познайомимося.
    #
    Написал аноним
  19. -2
    Ні ну реально крутий ніс:)))
    #
    Написал аноним
  20. -1
    Ти мені подобаєшся, але я боюся проявити свої почуття
    Ковбо: Чого ти боїшся? Ти ж не закоханий ще в мене. Тобі по суті нічого втрачати.
    #
    Написал аноним
  21. -1
    І все ж я не можу припинити захоплюватись тим, який же в тебе рівний ніс:)))
    Ковбо: Чув, на уй тик тик! :)
    #
    Написал аноним
  22. -2
    аааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа!
    Ковбо: Ой, вам погано?
    #
    Написал аноним
  23. -2
    бррррррррррррррррррр
    Ковбо: Ви холодильник?
    #
    Написал аноним
  24. 0
    я б вкусив тебе за сіську
    Ковбо: За піську себе вкуси, ідіот :/
    #
    Написал аноним
  25. -1
    цікава дівчина
    #
    Написал аноним
  26. -2
    ми хоч не багато раз бачились, але я тебе чомусь люблю. Цікава, гарна, оригінальна.
    Ковбо: Мені звісно приємно, але чому я про це дізнаюся в такий спосіб?
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Юра дуже хотів цукерочку , але він віддав її Оксані , бо Оксану він хотів більше цукерочки , та що там, більше за життя .
    Ковбо: Ви трохи помилилися - це сторінка Оксани, а не Юри. І взагалі, розшифруйте написане, бо воно не піддається розумінню.
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Працюєш? якщо ні, то де хочеш?
    Ковбо: Взагалі це не сайт з питаннями. Не працюю. Ні ким особливо не хочу працювати.
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Ти гарна дівчина, шкода що не моя) така близька до моїх мрій, здається... Але кохання то не моє...
    Ковбо: Ну так я не твоя і нічия дівчина. Бо ви тільки можете казати, гарна, цікава, оригінальна... І то ВКонтакті, чи анонімно і на тім все.
    #
    Написал аноним
  30. +1
    Значить ти ще гірша, ти троллиш мене, навіть коли я не жирний, в тебе чорне серце:)
    Ковбо: А ти що думав я добра дівчинка?)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ковбо шист
  3. стр.2
стр.2