Ти ж навіть у Свободу пішла не тому що націоналістка, а тому що хоч там с тобою хтось буде розмовляти та звертати на тебе увагу, так би сиділа вдома як миша та й надалі писала про своє нікчемне житя в вконтактє. А так дивись, неначе й щось робиш, здається й друзі з'явились, половина з яких такі ж самі як і ти.
Ковбо: По-перше, я не люблю бути у центрі уваги, тому зайва увага мені не потрібна.
По-друге, про моє допартійне життя знають лише найближчі друзі (з якими я, до речі, і зараз спілкуюся), тому ви би не писали ото херню всяку.
Проблема сучасності, що люди не знаючи інших намагаються їх осудити, критикувати, вказувати, що їм робити. Тобі ж, мій любий незнайомець (-ка), звісно видніше про мої мотиви вступу в партію, ніж мені самій :)
Звісно що половина, та навіть більше моїх друзів такі ж як я, бо усі мої друзі поділяють мої ідеї націоналізму.
карлик влюбился в карлика, которому он не нужен и теперь ноет что это лучший парень на планете
Ковбо: Він не карлик. Його зріст мене цілком влаштовує. Ви просто заздрите, а доїбатися нема до чого, от ви всі і згадуєте про зріст. А назвати карликом дівчину мого зросту, це якась убога спроба причепитися хоч до чогось. Дівчина не має бути наче жирафа. В мене нормальний середньостатистичний зріст :)
Ковбо: Може це ти закомплексований скиглій. А я тонка романтична особа, що не соромиться своїх почуттів, які б вони не були.
І "доєк" в мене немає. В мене є груди, які подобаються моєму хлопцеві. А у тебе можливо просто якісь комплекси через те, що нічого так і не виросло. Або ж виросло, але крім цього ніякими чеснотами природа не наділила.
Аха... Останній оратор щось надто перегнув палицю щодо зовнішності.
Вважаю Оксанку гарненькою милою дівчинкою... У тебе дуже красиве волосся, гарного натурального кольору! Виразні очі, і РІВНИЙ ніс, як тут вже писали, гарна форма обличчя, гарненькі губки, прекрасна заразна посмішка... Тож не слухай нікого, всім гарною не будеш ;))
Хоча все інше нажаль правда. НЕ варто так принижуватися заради якось там хлопця. Нехай навіть коханого.
Сподіваюся мине час і ти будеш згадувати це, і казати "Яка ж я була дурна" ;)
Ковбо: Дякую за позитивний образ :) Мені й не треба бути всім гарною. Головне що Сонечко вважає мене гарною. І не тільки гарною, а і хорошою дівчиною.
А хлопець не "якийсь там", а мій, коханий. Можливо я багато в чому не маю рації щодо нього і його поведінки. Тому я перегляну своє ставлення і свою поведінку і спробую реагувати на все по новому.
Полистал твою стену, почитал записи, пришел в ужас. Я человек абсолютно посторонний, совершенно случайно наткнулся на твою страницу, решил прочесть записи от нечего делать.
Кхем, не знаю даже с чего начать. Сложилось впечатление, что ты человек с самооценкой ниже плинтуса и без капельки самоуважения. Не удивлен что твой "коханый" убежал от тебя как от прокаженной. Будь ты даже раскрасавицей, долго бы такого никто не выдержал, а так и внешность более чем заурядная и характер просто ужас, на что ты надеешься вообще? Думаешь, он примчится на твои вопли и унижения? Открою тебе секрет, но парням не нравятся собачки, готовые лизать ноги.
Совет мой тебе, научись краситься, может хоть чуточку лучше станешь, сожги свой гардероб, купи пару нормальных вещей, с волосами что-то сделай, выкраси из этого мышиного цвета. Ну а с мозгами не знаю что даже сделать, более кардинальный подход нужен. И перестань унижаться, ради бога. Могу ещё долго продолжать, да вот не вижу смысла. Вряд ли к моим словам прислушаешься. А зря.
Ковбо: Артем. Ти людина суто овочевого типу, завжди стогнеш який ти нещасний, бідолашний, як ти хочеш померти, будуєш плани самогубства. Але при цьому ти постійно усюди лізеш зі своїми повчанням, як треба жити.
Замість боротьби така людина як ти обирає підлаштування. Ти сам кохати не вмієш, бо ти не можеш боротися, а кохання то боротьба. Легше відпустити чи взагалі не здобувати жінки.
Ти ж сам не маєш жодного смаку як в одязі, так і в зачісках. Носиш будь-який фірмовий шмот, хоч він малий на тебе чи завеликий, але треба за будь-яку ціну копіювати своїх улюблених виконавців.
Так от ти вірно подумав, що я не прислухаюся до твоєї писанини.
По-друге, про моє допартійне життя знають лише найближчі друзі (з якими я, до речі, і зараз спілкуюся), тому ви би не писали ото херню всяку.
Проблема сучасності, що люди не знаючи інших намагаються їх осудити, критикувати, вказувати, що їм робити. Тобі ж, мій любий незнайомець (-ка), звісно видніше про мої мотиви вступу в партію, ніж мені самій :)
Звісно що половина, та навіть більше моїх друзів такі ж як я, бо усі мої друзі поділяють мої ідеї націоналізму.
І "доєк" в мене немає. В мене є груди, які подобаються моєму хлопцеві. А у тебе можливо просто якісь комплекси через те, що нічого так і не виросло. Або ж виросло, але крім цього ніякими чеснотами природа не наділила.
Вважаю Оксанку гарненькою милою дівчинкою... У тебе дуже красиве волосся, гарного натурального кольору! Виразні очі, і РІВНИЙ ніс, як тут вже писали, гарна форма обличчя, гарненькі губки, прекрасна заразна посмішка... Тож не слухай нікого, всім гарною не будеш ;))
Хоча все інше нажаль правда. НЕ варто так принижуватися заради якось там хлопця. Нехай навіть коханого.
Сподіваюся мине час і ти будеш згадувати це, і казати "Яка ж я була дурна" ;)
А хлопець не "якийсь там", а мій, коханий. Можливо я багато в чому не маю рації щодо нього і його поведінки. Тому я перегляну своє ставлення і свою поведінку і спробую реагувати на все по новому.
Кхем, не знаю даже с чего начать. Сложилось впечатление, что ты человек с самооценкой ниже плинтуса и без капельки самоуважения. Не удивлен что твой "коханый" убежал от тебя как от прокаженной. Будь ты даже раскрасавицей, долго бы такого никто не выдержал, а так и внешность более чем заурядная и характер просто ужас, на что ты надеешься вообще? Думаешь, он примчится на твои вопли и унижения? Открою тебе секрет, но парням не нравятся собачки, готовые лизать ноги.
Совет мой тебе, научись краситься, может хоть чуточку лучше станешь, сожги свой гардероб, купи пару нормальных вещей, с волосами что-то сделай, выкраси из этого мышиного цвета. Ну а с мозгами не знаю что даже сделать, более кардинальный подход нужен. И перестань унижаться, ради бога. Могу ещё долго продолжать, да вот не вижу смысла. Вряд ли к моим словам прислушаешься. А зря.
Замість боротьби така людина як ти обирає підлаштування. Ти сам кохати не вмієш, бо ти не можеш боротися, а кохання то боротьба. Легше відпустити чи взагалі не здобувати жінки.
Ти ж сам не маєш жодного смаку як в одязі, так і в зачісках. Носиш будь-який фірмовий шмот, хоч він малий на тебе чи завеликий, але треба за будь-яку ціну копіювати своїх улюблених виконавців.
Так от ти вірно подумав, що я не прислухаюся до твоєї писанини.