Чи будеш ти ще багато разів мандрувати лісом у ночі ? Бо то твоє. Спілкування з природою ставить речі на своє місто .... Багато відкривається підсвідомого та те що треба у житті .
Ковбо: Я не знаю, я не планувала йти у ліс, це бажання виникло раптово і я встала та пішла. Бо мені було дуже боляче. Я пішла, щоб запобігти псуванню домашнього майна. На час перебування у лісі мені було легше, з'явилися нові думки, але зараз все повернулося як було - мені самотньо. Самотньо серед людей. Я хочу бути там, де він.
Повір, він не вартий, щоб на нього витрачати свій час. Немає в нього жодних почуттів, навіть самі сухі черстві люди можуть хоч і криво, але видавити з себе якісь почуття, якось показати свою симпатію. Коментарі на стіні аж ніяк не прояв кохання. Він дегенерат, виродок, на таких треба гром-баба, що буде його пательнею хуярити за будь-який проступ. Я тобі пояснюю, що немає кохання без поваги, а тебе нема за що поважати. Ти маєш повернути до себе повагу! Хоча особисто я вважаю, що її ніколи там і не було, і викликати її нереально, бо для нього жінка лише засіб самоствердження і можливість виїбунтися, уж мені то повір. Хочеш розповім що на тебе чекає? Ваші стосунки завжди будуть отакою хуйнею, бо він безсердечний уйобок, а ти чмо безхребетне, він буде тебе їбати, доки не знайде "добру партію" (посада, гроші, зв'язки, прописка), потім одружиться по розрахунку, і буде і надалі блядувати, може навіть тобі іноді буде перепадати трішки сексу. А з твоїми деперсіями, якось ти покінчиш з собою, через те, що не зможеш більше терпіти ці приниження.
Ковбо: Та пішли ви на..й!!! Хто ви в біса такі?? І якого чорта лисого ви лізите в моє життя? Це ви писали нижче про весну минулого року? У вас що своїх проблем немає? У мене сформоване власне ставлення до моїх знайомих, і те що ви там пишете не змінить його! І мені начхати що ви там вважаєте! Про які стосунки ви взагалі говорите? Нема в мене ніяких стосунків ні з ким, заспокойтеся вже, забудьте і не здіймайте паніку! Ви на диво самовпевнені, якщо вважаєте, що добре мене знаєте, і знаєте, чи я покінчу з життям. От же розвелося нині Нострадамусів... Ідіть ви на..й!!!! :(
Здавалося б розумна, вихована дівчинка, але ти лише ганьбиш себе. Кохання включає в себе повагу до партнера, ти ж не викликаєш жодної поваги, бо ти плазуєш перед хлопцем, ти слабка особистість, що залежна від нього. Ми живемо в епоху фемінізму, в умовах якого, ти маєш диктувати правила хлопцеві, а не він тобі. "У кого груди - той і правий". Ти маєш або вибороти свої права і кохання, або ж поставити жирну крапку у цій історії ганьби! Згадай же, що ти націоналістка, а усе це лайно ніхуя не вкладається у концепцію націоналізму. Це блядство. Це не гідно націоналістів, ти деградуєш. Націоналізм це боротьба, а не плазування, і дипломатія.
Ковбо: Я б мала видалити це лайно, а не відповідати, але кілька слів залишу.
Вам забагато здається, і від того ви вдаєте, що все про всіх знаєте, і знаєте відповіді на всі питання... І у нас з вами дещо різне ставлення до фемінізму. Я сама знаю, де мені ставити крапку, де кому, а де треба і знак оклику. І поради у сторонніх я не просила.
Вам забагато здається, і від того ви вдаєте, що все про всіх знаєте, і знаєте відповіді на всі питання... І у нас з вами дещо різне ставлення до фемінізму. Я сама знаю, де мені ставити крапку, де кому, а де треба і знак оклику. І поради у сторонніх я не просила.