Новых комментариев: 0
  1. +1
    Чи будеш ти ще багато разів мандрувати лісом у ночі ? Бо то твоє. Спілкування з природою ставить речі на своє місто .... Багато відкривається підсвідомого та те що треба у житті .
    Ковбо: Я не знаю, я не планувала йти у ліс, це бажання виникло раптово і я встала та пішла. Бо мені було дуже боляче. Я пішла, щоб запобігти псуванню домашнього майна. На час перебування у лісі мені було легше, з'явилися нові думки, але зараз все повернулося як було - мені самотньо. Самотньо серед людей. Я хочу бути там, де він.
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Воно неймовірно гарне, те обличчя, а якщо Ви не згодні, то я зламаю Вам ногу)))
    Ковбо: Я з Вами не згодна))
    #
    Написал аноним
  3. +1
    Через таких як ти, я і ненавидів школу, вони теж дражнили мене жирдосом:(
    Ковбо: Різниця в тому, що я називаю тебе жирдосом, коли ти став худим)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    В тебе багато ще чеснот окрім великих грудей і гарного обличчя:)
    Ковбо: Ну ви й сказали, "гарне обличчя"...)
    #
    Написал аноним
  5. +1
    Я не жирний:( В мене кісточка широка:)
    Ковбо: В тебе товстий прошарок шкіри, а не кісточка :)
    #
    Написал аноним
  6. +2
    В тебе класні червоні пантофлі:)
    Ковбо: Ну я ж чудачка в резинових лаптях :)
    #
    Написал аноним
  7. +2
    В тебе дуже рівний ніс:)))
    Ковбо: А ти жирний :)))
    #
    Написал аноним
  8. +1
    класна дівчина))
    Ковбо: Класний коментар))
    #
    Написал аноним
  9. +1
    У тебе великі, гарні груди.
    Ковбо: Схоже більше про мене нічого сказати...
    #
    Написал аноним
  10. +1
    =)=)=)=)=)
    Ковбо: і тобі =)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Оксано, я тебе і тут знайшов...)
    Ковбо: Я є скрізь) А ти хто? Ну, мабуть якби я не хотіла, щоб мене знайшли тут, то не залишала б посилання на своїй сторінці ВКонтакте)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Тупа егоїстка
    Ковбо: На себе подивись...
    #
    Написал аноним
  13. +1
    натисни на "друзья" і там навпроти мене побачиш повідомлення
    Ковбо: Всьо, роздуплила)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    тут, менііі)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    прочитай пошту!
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Ковбооо! відпиши!!
    Ковбо: Що? Де? Кому? Куди? О_о
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Повір, він не вартий, щоб на нього витрачати свій час. Немає в нього жодних почуттів, навіть самі сухі черстві люди можуть хоч і криво, але видавити з себе якісь почуття, якось показати свою симпатію. Коментарі на стіні аж ніяк не прояв кохання. Він дегенерат, виродок, на таких треба гром-баба, що буде його пательнею хуярити за будь-який проступ. Я тобі пояснюю, що немає кохання без поваги, а тебе нема за що поважати. Ти маєш повернути до себе повагу! Хоча особисто я вважаю, що її ніколи там і не було, і викликати її нереально, бо для нього жінка лише засіб самоствердження і можливість виїбунтися, уж мені то повір. Хочеш розповім що на тебе чекає? Ваші стосунки завжди будуть отакою хуйнею, бо він безсердечний уйобок, а ти чмо безхребетне, він буде тебе їбати, доки не знайде "добру партію" (посада, гроші, зв'язки, прописка), потім одружиться по розрахунку, і буде і надалі блядувати, може навіть тобі іноді буде перепадати трішки сексу. А з твоїми деперсіями, якось ти покінчиш з собою, через те, що не зможеш більше терпіти ці приниження.
    Ковбо: Та пішли ви на..й!!! Хто ви в біса такі?? І якого чорта лисого ви лізите в моє життя? Це ви писали нижче про весну минулого року? У вас що своїх проблем немає? У мене сформоване власне ставлення до моїх знайомих, і те що ви там пишете не змінить його! І мені начхати що ви там вважаєте! Про які стосунки ви взагалі говорите? Нема в мене ніяких стосунків ні з ким, заспокойтеся вже, забудьте і не здіймайте паніку! Ви на диво самовпевнені, якщо вважаєте, що добре мене знаєте, і знаєте, чи я покінчу з життям. От же розвелося нині Нострадамусів... Ідіть ви на..й!!!! :(
    #
    Написал аноним
  18. +5
    Здавалося б розумна, вихована дівчинка, але ти лише ганьбиш себе. Кохання включає в себе повагу до партнера, ти ж не викликаєш жодної поваги, бо ти плазуєш перед хлопцем, ти слабка особистість, що залежна від нього. Ми живемо в епоху фемінізму, в умовах якого, ти маєш диктувати правила хлопцеві, а не він тобі. "У кого груди - той і правий". Ти маєш або вибороти свої права і кохання, або ж поставити жирну крапку у цій історії ганьби! Згадай же, що ти націоналістка, а усе це лайно ніхуя не вкладається у концепцію націоналізму. Це блядство. Це не гідно націоналістів, ти деградуєш. Націоналізм це боротьба, а не плазування, і дипломатія.
    Ковбо: Я б мала видалити це лайно, а не відповідати, але кілька слів залишу.
    Вам забагато здається, і від того ви вдаєте, що все про всіх знаєте, і знаєте відповіді на всі питання... І у нас з вами дещо різне ставлення до фемінізму. Я сама знаю, де мені ставити крапку, де кому, а де треба і знак оклику. І поради у сторонніх я не просила.
    #
    Написал аноним
  19. +2
    Ти просто як дурнувата собачка навколо Ботнара крутишся, і він іноді від нудьги грається з тобою.
    Ковбо: Краще так, ніж нічого. І взагалі, яке ваше діло?
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Поверни справжню Ковбошу, що жила енергією джихаду і їбала систему в рота!
    Ковбо: Вона переказала, що повернеться, коли їй повернуть те, що в неї забрали.
    #
    Написал аноним
  21. +1
    Мааамо, ваші діти, як птиииці:)))
    Ковбо: Ржака))
    #
    Написал аноним
  22. +1
    Прекрасне каченя, що стає лебедем.
    Ковбо: Гарно сказано)
    #
    Написал аноним
  23. +1
    завжди забуваю на зелений квадратик натиснути..
    Ковбо: Буває) Я теж...
    #
    Написал аноним
  24. +1
    няшне миле дурко, що нав*язує само собі проблеми)
    Ковбо: може бути :))
    #
    Написал аноним
  25. +1
    чого коні бігали по вагоні? хто їм взагалі дозволяв? і як вони туди потрапили зі своїми то габаритами? а як ти думаєш - вони сильно тупали??
    Ковбо: Нахилили голови і потрапили) Ну, їм то дозвіл не треба, вони самі по собі)
    #
    Написал аноним
  26. +3
    Брудна збоченка.
    Ковбо: Я?? Навіть якщо й так, вам то це звідки знати, ким би ви не були)
    #
    Написал аноним
  27. +3
    Ненавиджу тебе усе життя зіпсувала!
    Ковбо: Мені вас шкода. Але нічийого життя я не псувала, окрім свого.
    #
    Написал аноним
  28. -1
    В тебе хист до малювання, тобі треба це розвивати.
    Ковбо: Так, треба..
    #
    Написал аноним
  29. +1
    Тобі не пасує довге волосся, краще таке, як зараз.
    Ковбо: Субєктивно. Навіть знаю, хто написав)
    #
    Написал аноним
  30. +3
    Тупенька:Р
    Ковбо: Є трохи)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ковбо шист
  3. стр.3
стр.3