Новых комментариев: 0
  1. +1
    Зубасте дурбецало:)))
    Ковбо: Задовбали, чого це я зубаста)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Надмірно вірна і добра до людей, які того не варті:)
    Ковбо: А хто вирішує, варті, чи не варті? Добро має велику силу.
    #
    Написал аноним
  3. 0
    В тебе незвичайний голос, і це круто, тебе легко впізнати по телефону.
    Ковбо: В мене грубий голос, і ніс постійно закладений.
    #
    Написал аноним
  4. 0
    У тебе доволі приємна зовнішність.
    Ковбо: Може бути) Дякую
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Вірна бойова подруга:)
    Ковбо: Ну хоч тут погоджуся)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Дуже, дуже приваблива.
    Ковбо: Трохи)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Просто чарівна дівчина.
    Ковбо: Просто :)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Своєю красою і сексуальністю ти полонила моє серце.
    Ковбо: О_о вибач..
    #
    Написал аноним
  9. 0
    З тобою дуже цікаво спілкуватися.
    Ковбо: Не погоджуюсь)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Дуже цікава дівчина.
    Ковбо: Цікаво, чим цікава.
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Неймовірно гарна.
    Ковбо: Ну це вже перебільшуєте)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Розумна, кумедна, мила.
    Ковбо: Дякую))
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Хай краще історики досліджують твою особистість)
    Ковбо: Моя особистість не цікава історикам) http://cs11133.userapi.com/u11542292/154959012/x_38d9f132.jpg
    #
    Написал аноним
  14. 0
    напишите ваше мнение здесь… Цікава людина , приємно досліджувати твою особистість .
    Ковбо: Дякую. Але хай краще психолог досліджує мою особистість)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Найкраща.
    Ковбо: Мм, як ви мене любите)
    #
    Написал аноним
  16. -2
    Хвойда,підстилка ботнара,фашистка,неадекватна вівця.
    Ковбо: Круто :) Мабуть мене мав засмутити ваш коментар)
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Твої очі це просто щось, вони неймовірні, наче портал у інший світ, такі глибокі, неповторні. Заворожують.
    Ковбо: Я знаю) Мої очі - це палантири. Не варто дивитися в них, бо "палантир - небезпечний інструмент, невідомо, хто дивиться в них з іншого боку" :)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Кожен день безе тебе подібний вічному пеклу.
    Ковбо: Звикай, друже, бо я не завжди буду в твоєму житті)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Найвродливіша.
    Ковбо: Я така)*
    #
    Написал аноним
  20. +2
    Ну дуже довірчива, а ще ти - це ти!
    Ковбо: Ну є таке.
    #
    Написал аноним
  21. +1
    http://cs305207.userapi.com/v305207089/a8a/ujUFICw4pgM.jpg
    Ковбо: http://content.foto.mail.ru/mail/insane__228/_answers/i-12.jpg
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Дуже сісяста.
    #
    Написал аноним
  23. +1
    Патріот. Красуня :)
    #
    Написал аноним
  24. +3
    твоя доля і доля ще кількох людей змінилась в одній точці часу. пам"ятаєш, весною минулого року? іноді дехто каже, що коли не знаєш, що робити, треба робити крок у перед. але на скільки мудрою є ця порада, коли людина стоїть перед прірвою? та це вже не має значення, бо крок зроблено і вся надія на парашути. користуйся ними щоб не розбитися.
    Ковбо: Чесно кажучи не розумію, про що ви говорите. Що було весною минулого року?
    #
    Написал аноним
  25. +1
    Депрессивная
    Ковбо: Депресія - то моє друге імя)
    #
    Написал аноним
  26. -1
    Надійна, завзята,ідейна та послідовна-котірується)))
    Ковбо: Дякую) Наче здогадуюся, хто написав =))
    #
    Написал аноним
  27. -1
    Цікавий такий сайт. Гарна дівчина, хоч бачилися пару разів.
    Ковбо: Круто) Сайт прикольний, але було б приємніше, якби люди так казали, що думають.
    #
    Написал аноним
  28. -1
    Патріотична, вірна, чесна, закохана)
    Ковбо: Дякую, мій Зайчик)
    #
    Написал аноним
  29. +1
    Знаю не настільки добре, але здається, що ти чесна, працелюбна, цілеспрямована та завзята дівчина. та все ж таки дуже вразлива та емоційна.
    Ковбо: Дякую) Все вірно. Хіба щодо працелюбна ще можна посперечатися)
    #
    Написал аноним
  30. +1
    Відверта, пряма, чесна, правдива, хоробра.
    Ковбо: Дякую! Все вірно)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ковбо шист
  3. стр.4
стр.4