- Показаны все комментарии. Показать только
- позитивные,
- нейтральные,
- негативные.
- Сортировать по рейтингу.
-
Зубасте дурбецало:)))+1Ковбо: Задовбали, чого це я зубаста)#Написал аноним
-
Надмірно вірна і добра до людей, які того не варті:)0Ковбо: А хто вирішує, варті, чи не варті? Добро має велику силу.#Написал аноним
-
В тебе незвичайний голос, і це круто, тебе легко впізнати по телефону.0Ковбо: В мене грубий голос, і ніс постійно закладений.#Написал аноним
-
У тебе доволі приємна зовнішність.0Ковбо: Може бути) Дякую#Написал аноним
-
Вірна бойова подруга:)0Ковбо: Ну хоч тут погоджуся)#Написал аноним
-
Дуже, дуже приваблива.0Ковбо: Трохи)#Написал аноним
-
Просто чарівна дівчина.0Ковбо: Просто :)#Написал аноним
-
Своєю красою і сексуальністю ти полонила моє серце.0Ковбо: О_о вибач..#Написал аноним
-
З тобою дуже цікаво спілкуватися.0Ковбо: Не погоджуюсь)#Написал аноним
-
Дуже цікава дівчина.0Ковбо: Цікаво, чим цікава.#Написал аноним
-
Неймовірно гарна.0Ковбо: Ну це вже перебільшуєте)#Написал аноним
-
Розумна, кумедна, мила.0Ковбо: Дякую))#Написал аноним
-
Хай краще історики досліджують твою особистість)0Ковбо: Моя особистість не цікава історикам) http://cs11133.userapi.com/u11542292/154959012/x_38d9f132.jpg#Написал аноним
-
напишите ваше мнение здесь… Цікава людина , приємно досліджувати твою особистість .0Ковбо: Дякую. Але хай краще психолог досліджує мою особистість)#Написал аноним
-
Найкраща.0Ковбо: Мм, як ви мене любите)#Написал аноним
-
Хвойда,підстилка ботнара,фашистка,неадекватна вівця.-2Ковбо: Круто :) Мабуть мене мав засмутити ваш коментар)#Написал аноним
-
Твої очі це просто щось, вони неймовірні, наче портал у інший світ, такі глибокі, неповторні. Заворожують.+1Ковбо: Я знаю) Мої очі - це палантири. Не варто дивитися в них, бо "палантир - небезпечний інструмент, невідомо, хто дивиться в них з іншого боку" :)#Написал аноним
-
Кожен день безе тебе подібний вічному пеклу.0Ковбо: Звикай, друже, бо я не завжди буду в твоєму житті)#Написал аноним
-
Найвродливіша.0Ковбо: Я така)*#Написал аноним
-
Ну дуже довірчива, а ще ти - це ти!+2Ковбо: Ну є таке.#Написал аноним
-
http://cs305207.userapi.com/v305207089/a8a/ujUFICw4pgM.jpg+1Ковбо: http://content.foto.mail.ru/mail/insane__228/_answers/i-12.jpg#Написал аноним
-
Дуже сісяста.0#Написал аноним
-
Патріот. Красуня :)+1#Написал аноним
-
твоя доля і доля ще кількох людей змінилась в одній точці часу. пам"ятаєш, весною минулого року? іноді дехто каже, що коли не знаєш, що робити, треба робити крок у перед. але на скільки мудрою є ця порада, коли людина стоїть перед прірвою? та це вже не має значення, бо крок зроблено і вся надія на парашути. користуйся ними щоб не розбитися.+3Ковбо: Чесно кажучи не розумію, про що ви говорите. Що було весною минулого року?#Написал аноним
-
Депрессивная+1Ковбо: Депресія - то моє друге імя)#Написал аноним
-
Надійна, завзята,ідейна та послідовна-котірується)))-1Ковбо: Дякую) Наче здогадуюся, хто написав =))#Написал аноним
-
Цікавий такий сайт. Гарна дівчина, хоч бачилися пару разів.-1Ковбо: Круто) Сайт прикольний, але було б приємніше, якби люди так казали, що думають.#Написал аноним
-
Патріотична, вірна, чесна, закохана)-1Ковбо: Дякую, мій Зайчик)#Написал аноним
-
Знаю не настільки добре, але здається, що ти чесна, працелюбна, цілеспрямована та завзята дівчина. та все ж таки дуже вразлива та емоційна.+1Ковбо: Дякую) Все вірно. Хіба щодо працелюбна ще можна посперечатися)#Написал аноним
-
Відверта, пряма, чесна, правдива, хоробра.+1Ковбо: Дякую! Все вірно)#Написал аноним
Новых комментариев: 0
