Новых комментариев: 0
  1. 0
    Апасний ти чєлавєк, Ковбонишпорка:)
    Ковбо: Ви собі навіть не уявляєте, на скільки апасний) Тому я б вам радила не засмучувати мене :)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Ти груба:))
    Ковбо: а ти піч:))
    #
    Написал аноним
  3. +1
    Ти егоїстичний мудак:))
    Ковбо: Пішов ти:))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ковбо шист
  3. стр.5
стр.5