розкажи як там минають твої дні? ви з Олегом разом?
Аделина: та якось воно минає потроху.) вчуся, сижу в бібліотеках, шукаю місце, де проходитиму практику. тиждень тому повернулась з Берліна, де була на свята)нарешті налагоджується погода,можна бігати вечорами. за тиждень їду у Варшаву:)загалом усе добре, плануємо супер-автостоп!)
ми з Олегом разом!!!;)
скучаю за тобой, за нашими гуляньями, за тем как секретничали..мимими
за тем как бесились...знаешь, вспоминала недавно то как в жуках тогда первый раз гагарина делали с оксаной еще) миууу так сладко было! а еще люблю когда ты улыбаешься ^_^ кохаааааааана
Аделина: когда я была медведем в пуантах?:D хорошо было..есть что вспомнить. ^___^
Аделина: доволі непогано,дякую)мала коло,неначе здала.з 2х пар відпустили, тож я прийшла і ВИСПАЛАСЯ. а ввечері мило посиділа з Лілі за чаєм :3 тож цілком добре, зараз буду сідати за навчання. а як твій?)
Аделина: яке доречне питання. я не маю досить слів аби описати ОЦЕ. зараз здаю сесію. хоча ні, це ще не сесія. почуваюся привидом-овочем на фоні своїх одногрупників. не знаю, як їм вдається спати ночами й добре виглядати. якась не група, а вампирник. якось даю ради, але із неабиякими зусиллями. не вірю, що колись настане той завітний день і я висплюся. в заліківці ще не маю оцінок, так що тим страшніше. отже, усе ще попереду. завтра колоквіум з правознавства, так що я вчити :)
мені здається ті чудово розмовляєш українською!заздрю тобі!кажу ж тобі ,ті унікальна дівчина!поєднуєш в собі, для мене, найголовніші риси справжньої української дівчини)))
Аделина: дякую, це для мене найцінніший комплімент)
я в жодному разі ни є унікальною, дай спокій))
і заздрити немає причини!
Передай Валентине Латий, пожалуйста. Я не могу ей это написать, спрашивай.ру постоянно глючит.
\Я отлично к тебе отношусь. Но после твоего развернутого ответа о твоих достижениях захотелось совет дать: нос не задирай, писать без ошибок научись, тебе еще далеко до совершенства. Не обижайся, я любя.\
так добре володієш укрїнською мовою!!зачаровує вона, правда??
Аделина: українською* )
думаєш?) маю себе добре налаштувати аби висловлюватися широко. не завжди виходить, радше не виходить.
безсумнівно!моя улюблена) найчарівніша з усіх, як на мене
Багато написала, тому схоже я звернувся за адресою) Дещо з цього я читав, те що в школі проходили - Стефаника, Франка й Косинку. Щодо поезії, то менше полюбляю, зараз хочу більше почитати якийсь роман)
Дякую за поради, обов'язково оберу щось з цих варіантів)
Аделина: окей, рада) пиши свої враження від прочитаного! :)
Яку книжку радиш почитати? Можна і не українською.
Аделина: "Цинамонові крамниці" Бруно Шульц.
читала українською в перекладі Адруховича/паралельно польською.
"Похороните меня за плинтусом" Павел Санаев
Виктор Пелевин "Чапаев и пустота"
Януш Вишневский "Одиночество в сети"(так же можно по-польски)
Брэдбери всего!!!
почитай обязательно Хармса) а вместе с тем и Чехова, и убедись, что с веками люди не меняются)
Виктор Астафьев "Конь с розовой гривой"
всего Ремарка)
а так."Над пропастью во ржи" Сэлинджера и "Тошноту" Сартра.
приятного чтения, надеюсь,что-нибудь да выберешь
Аделина: контекст питання.) я задумалась після другого.українською мовою чи українських авторів?
якщо українською мовою, то я більшість книжок перечитала саме нею, бо мені ближче так і, як на мене, українською більше цікавіших перекладів, аніж, наприклад, російською
із наших, із останнього дуже б рекомендувала "Танго смерті" Юрія Винничука. мене особисто дуже вразив винничуцький Львів, закохалася ще більше
чомусь згадався "Ритуал" Марини та Сергія Дяченків, правду кажу, книга чарівна. я не люблю загалом фантастики, але в цій книзі немає крайнощів
звичайно, спадає на думку Франкове "Сойчине крило", тут без коментарів)всім і вся раджу цю новелу. і в стосунку новел рекомендую Василя Стефаника і Григорія Косинку.
а ще б дуже порадила Тараса Прохаська, не знаю що, але нехай "БотакЄ", окреслила б це як ботжиттєве й ботживе
Іздрик "Флешка"
це перше, що спало. думаю, щось знайдеш для себе, а я вище ще щось нагадаю собі
як ставишся до поезії?
тут я в трансі ^_^
насамперед, від української-незалежно від часового проміжку створення:)
приємного поглиблення у світ літер. заглавних і малих!)
Скажи мені, який з предметів в універі тобі найбліьше подобається зараз ?
Аделина: думаю, що наука про державотворення й політику :) а ще до того історія і правознавство, які мені подобаються в будь-якому вигляді! з нового семестра-нові предмети, тому очікую на нових фаворитів)
але цікаво, що допомогає ці зміни помічати)
ти - молодець!
*привіт із дитинства*
Деля, кажеш?)
дякую дуже, не уявляєш наскільки мені приємно.
і Тобі нехай!
ніколи не здавайся!
ми з Олегом разом!!!;)
за тем как бесились...знаешь, вспоминала недавно то как в жуках тогда первый раз гагарина делали с оксаной еще) миууу так сладко было! а еще люблю когда ты улыбаешься ^_^ кохаааааааана
я в жодному разі ни є унікальною, дай спокій))
і заздрити немає причини!
\Я отлично к тебе отношусь. Но после твоего развернутого ответа о твоих достижениях захотелось совет дать: нос не задирай, писать без ошибок научись, тебе еще далеко до совершенства. Не обижайся, я любя.\
главное, что любя
думаєш?) маю себе добре налаштувати аби висловлюватися широко. не завжди виходить, радше не виходить.
безсумнівно!моя улюблена) найчарівніша з усіх, як на мене
Дякую за поради, обов'язково оберу щось з цих варіантів)
читала українською в перекладі Адруховича/паралельно польською.
"Похороните меня за плинтусом" Павел Санаев
Виктор Пелевин "Чапаев и пустота"
Януш Вишневский "Одиночество в сети"(так же можно по-польски)
Брэдбери всего!!!
почитай обязательно Хармса) а вместе с тем и Чехова, и убедись, что с веками люди не меняются)
Виктор Астафьев "Конь с розовой гривой"
всего Ремарка)
а так."Над пропастью во ржи" Сэлинджера и "Тошноту" Сартра.
приятного чтения, надеюсь,что-нибудь да выберешь
якщо українською мовою, то я більшість книжок перечитала саме нею, бо мені ближче так і, як на мене, українською більше цікавіших перекладів, аніж, наприклад, російською
із наших, із останнього дуже б рекомендувала "Танго смерті" Юрія Винничука. мене особисто дуже вразив винничуцький Львів, закохалася ще більше
чомусь згадався "Ритуал" Марини та Сергія Дяченків, правду кажу, книга чарівна. я не люблю загалом фантастики, але в цій книзі немає крайнощів
звичайно, спадає на думку Франкове "Сойчине крило", тут без коментарів)всім і вся раджу цю новелу. і в стосунку новел рекомендую Василя Стефаника і Григорія Косинку.
а ще б дуже порадила Тараса Прохаська, не знаю що, але нехай "БотакЄ", окреслила б це як ботжиттєве й ботживе
Іздрик "Флешка"
це перше, що спало. думаю, щось знайдеш для себе, а я вище ще щось нагадаю собі
як ставишся до поезії?
тут я в трансі ^_^
насамперед, від української-незалежно від часового проміжку створення:)
приємного поглиблення у світ літер. заглавних і малих!)