Новых комментариев: 0
  1. 0
    девочки, картошечка!
    Аделина: пюрешечка, в мундірушках!
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Ти так змінилася, то є так дивно, наче сон.
    Аделина: людина постійно змінюється внутрішньо/зовнішньо, не розумію, що тут дивного.)
    але цікаво, що допомогає ці зміни помічати)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ех Деля, нехай щастить тобі!
    ти - молодець!
    *привіт із дитинства*
    Аделина: хм.. :)
    Деля, кажеш?)
    дякую дуже, не уявляєш наскільки мені приємно.
    і Тобі нехай!
    ніколи не здавайся!
    #
    Написал аноним
  4. 0
    сидишь на ФБ ?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    розкажи як там минають твої дні? ви з Олегом разом?
    Аделина: та якось воно минає потроху.) вчуся, сижу в бібліотеках, шукаю місце, де проходитиму практику. тиждень тому повернулась з Берліна, де була на свята)нарешті налагоджується погода,можна бігати вечорами. за тиждень їду у Варшаву:)загалом усе добре, плануємо супер-автостоп!)
    ми з Олегом разом!!!;)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Ти пофарбувала волосся?
    Аделина: так, мала таке собі фіолетово-малінове. а як почало змиватися стало рожеве. вдалий експеримент :)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    адреса - щоб відіслати дещо. якщо до Польщі, то труднощів більше. скажи хоча б номер квартири. але якщо ні, прошу вибачити за недоречність
    Аделина: квартира 4.
    #
    Написал аноним
  8. 0
    моё косматое Аделинище :з
    #
    Написал аноним
  9. 0
    аделинушка.вернись))
    Аделина: звідки?)куди?)навіщо?)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    ти давала свою адресу у Вроцлаві, а чи не можна адресу донецьку? Будь ласка, Аделіно
    Аделина: ні. навіщо?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    когда в донецк а?
    Аделина: може під кінець літа, але не факт
    #
    Написал аноним
  12. 0
    какая последняя смска на телефоне и первая 5 вк
    #
    Написал аноним
  13. 0
    скучаю за тобой, за нашими гуляньями, за тем как секретничали..мимими
    за тем как бесились...знаешь, вспоминала недавно то как в жуках тогда первый раз гагарина делали с оксаной еще) миууу так сладко было! а еще люблю когда ты улыбаешься ^_^ кохаааааааана
    Аделина: когда я была медведем в пуантах?:D хорошо было..есть что вспомнить. ^___^
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Няша :-)))))))))
    #
    Написал аноним
  15. 0
    кириченко!!!))
    Аделина: не певна, звичайно, на 100%, але нє. чому раптом?
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Андрій в Америці?
    Аделина: який Андрій?)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    мій чудово)подобається Польща???
    Аделина: дивлячись що) ну якщо загалом, то скоріше так
    #
    Написал аноним
  18. 0
    як в тебе день пройшов??
    Аделина: доволі непогано,дякую)мала коло,неначе здала.з 2х пар відпустили, тож я прийшла і ВИСПАЛАСЯ. а ввечері мило посиділа з Лілі за чаєм :3 тож цілком добре, зараз буду сідати за навчання. а як твій?)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    я тебе люблю сумую
    Аделина: *_*
    #
    Написал аноним
  20. 0
    а можешь объяснить "европеистика"?)
    Аделина: политология в рамках Европы
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ты розумниця, все в тебе вийде!удачі тобі)
    Аделина: дякую!
    #
    Написал аноним
  22. 0
    як там навчається в університеті тобі??
    Аделина: яке доречне питання. я не маю досить слів аби описати ОЦЕ. зараз здаю сесію. хоча ні, це ще не сесія. почуваюся привидом-овочем на фоні своїх одногрупників. не знаю, як їм вдається спати ночами й добре виглядати. якась не група, а вампирник. якось даю ради, але із неабиякими зусиллями. не вірю, що колись настане той завітний день і я висплюся. в заліківці ще не маю оцінок, так що тим страшніше. отже, усе ще попереду. завтра колоквіум з правознавства, так що я вчити :)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    ні ні!!ти такая чудова!!!
    Аделина: ^_^
    #
    Написал аноним
  24. 0
    мені здається ті чудово розмовляєш українською!заздрю тобі!кажу ж тобі ,ті унікальна дівчина!поєднуєш в собі, для мене, найголовніші риси справжньої української дівчини)))
    Аделина: дякую, це для мене найцінніший комплімент)
    я в жодному разі ни є унікальною, дай спокій))
    і заздрити немає причини!
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Передай Валентине Латий, пожалуйста. Я не могу ей это написать, спрашивай.ру постоянно глючит.
    \Я отлично к тебе отношусь. Но после твоего развернутого ответа о твоих достижениях захотелось совет дать: нос не задирай, писать без ошибок научись, тебе еще далеко до совершенства. Не обижайся, я любя.\
    Аделина: :D
    главное, что любя
    #
    Написал аноним
  26. +1
    так добре володієш укрїнською мовою!!зачаровує вона, правда??
    Аделина: українською* )
    думаєш?) маю себе добре налаштувати аби висловлюватися широко. не завжди виходить, радше не виходить.
    безсумнівно!моя улюблена) найчарівніша з усіх, як на мене
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Багато написала, тому схоже я звернувся за адресою) Дещо з цього я читав, те що в школі проходили - Стефаника, Франка й Косинку. Щодо поезії, то менше полюбляю, зараз хочу більше почитати якийсь роман)
    Дякую за поради, обов'язково оберу щось з цих варіантів)
    Аделина: окей, рада) пиши свої враження від прочитаного! :)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Яку книжку радиш почитати? Можна і не українською.
    Аделина: "Цинамонові крамниці" Бруно Шульц.
    читала українською в перекладі Адруховича/паралельно польською.
    "Похороните меня за плинтусом" Павел Санаев
    Виктор Пелевин "Чапаев и пустота"
    Януш Вишневский "Одиночество в сети"(так же можно по-польски)
    Брэдбери всего!!!
    почитай обязательно Хармса) а вместе с тем и Чехова, и убедись, что с веками люди не меняются)
    Виктор Астафьев "Конь с розовой гривой"
    всего Ремарка)
    а так."Над пропастью во ржи" Сэлинджера и "Тошноту" Сартра.
    приятного чтения, надеюсь,что-нибудь да выберешь
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Яку книжку радиш почитати? Українською тільки)
    Аделина: контекст питання.) я задумалась після другого.українською мовою чи українських авторів?
    якщо українською мовою, то я більшість книжок перечитала саме нею, бо мені ближче так і, як на мене, українською більше цікавіших перекладів, аніж, наприклад, російською
    із наших, із останнього дуже б рекомендувала "Танго смерті" Юрія Винничука. мене особисто дуже вразив винничуцький Львів, закохалася ще більше
    чомусь згадався "Ритуал" Марини та Сергія Дяченків, правду кажу, книга чарівна. я не люблю загалом фантастики, але в цій книзі немає крайнощів
    звичайно, спадає на думку Франкове "Сойчине крило", тут без коментарів)всім і вся раджу цю новелу. і в стосунку новел рекомендую Василя Стефаника і Григорія Косинку.
    а ще б дуже порадила Тараса Прохаська, не знаю що, але нехай "БотакЄ", окреслила б це як ботжиттєве й ботживе
    Іздрик "Флешка"
    це перше, що спало. думаю, щось знайдеш для себе, а я вище ще щось нагадаю собі
    як ставишся до поезії?
    тут я в трансі ^_^
    насамперед, від української-незалежно від часового проміжку створення:)
    приємного поглиблення у світ літер. заглавних і малих!)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Скажи мені, який з предметів в універі тобі найбліьше подобається зараз ?
    Аделина: думаю, що наука про державотворення й політику :) а ще до того історія і правознавство, які мені подобаються в будь-якому вигляді! з нового семестра-нові предмети, тому очікую на нових фаворитів)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Аделина Франко
  3. стр.2
стр.2