Новых комментариев: 0
  1. +4
    куриш?)))))
    Маша: нет)
    #
    Написал аноним
  2. +3
    сексом займаєшся?
    #
    Написал аноним
  3. +3
    машка какшка моя любима=****
    Маша: але лушпінь ти получиш...))))
    люблю тебе..=****
    #
    Написал аноним
  4. +2
    зареєструйся на ask.fm
    Маша: нашо?
    #
    Написал аноним
  5. +2
    а тут можна питатися все що хочеш?)
    Маша: я тобі більше скажу...навідь те що не хочеш тоже можна)
    #
    Написал аноним
  6. +1
    жирна вусата тваринааааа!!!!!!!
    Маша: невже я знов дочекалась таких анонімок)
    Я вже за вами заскучала)
    цікаво кому ж я тепер дорогу перейшла і де?а?
    І взагалі йдіть нахуй мені пох)
    #
    Написал аноним
  7. +1
    в кого ти закохана?
    Маша: прикінь в хлопця)))
    #
    Написал аноним
  8. +1
    чужий вернувся :)
    ти звідки ?
    Маша: Я вже прям скучила)
    Зі Львова)
    На сторінці ж вродь пише)
    #
    Написал аноним
  9. +1
    кстати это уже не анонимные вопросы , а какойто анонимный чат :D
    Маша: аххаха....ну общение еще не кому не помешало...каким бы оно не было)))
    #
    Написал аноним
  10. +1
    я дуже вдячний за комплімент від твоєї подруги, але не факт шо ти також будеш так думати
    Маша: давай пиши в приват...там вже поговорим....бо я вже не можу...або реєструйся тут і пиши теж в приват....
    #
    Написал аноним
  11. +1
    Звертаюсь до аноніма який написав попередні повідомлення . . буль ласка напиши в приват Маші і нехай на тебе подивиться бо вона переконана шо ти то інша людина
    Маша: Макс,я знаю пароль,я вижу арентир,я знаю что еноты спасут мир)))))
    #
    Написал аноним
  12. +1
    111111111111
    Маша: Я про таку анонімку все своє життя мріяла....як я тепер без мрії жити буду??)))
    #
    Написал аноним
  13. +1
    Чекай у пошті малий сюрприз на 8 березня....Хочеш???
    Маша: хахаахах....хочу..)))
    люблю сюрпризи..))))
    я навіть догадаюсь хто то)))
    #
    Написал аноним
  14. +1
    До миття.
    МИЙ МЕНЕ, МИЙ МЕНЕ ПОВНІСТЮ!!!
    Маша: Хааххаха.....о да....Я прошу....мий мий мене повністю...)))
    #
    Написал аноним
  15. +1
    ТИ ГОТОВА???
    Маша: До чого?оО
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Де ти сьогодні була?
    Маша: В коледжі,потім поїхала на суші)
    #
    Написал аноним
  17. +1
    Когда первая репетиция нашего дуэта???)))
    Маша: Омг...с понедельника))))
    У меня все начинание с понедельника)))
    #
    Написал аноним
  18. +1
    Ти вже фафнула?
    Маша: Ахахаахахах....не фафнула,а фапнула....фап фап фап..,,)))))))))
    #
    Написал аноним
  19. +1
    шо не скажеш Врублевській?*
    Маша: Я подумаю над вашою поведінкою)))
    #
    Написал аноним
  20. +1
    ти маєш хлопця? чи, можливо, закохана в когось?
    Маша: Не маю...
    Закохана...але не взаємно...(((
    #
    Написал аноним
  21. +1
    ти в миеш займатися сексом?
    Маша: Ахаххаах....може i мию а може й не мию)))
    #
    Написал аноним
  22. +1
    в тебе є зараз хлопець?
    дай відповідь це дуже важливо
    Маша: нема...а що сталось?
    #
    Написал аноним
  23. +1
    А де сп?розійшлись?)))))
    Маша: нема сп..
    розішлись(
    #
    Написал аноним
  24. +1
    Що сталось?чого така вбита ходиш?
    Маша: нічого....все добре))))
    #
    Написал аноним
  25. +1
    чому прізвище вК змінено?
    Маша: бо мені сі так схотілось))
    на тому карма погана була)))
    #
    Написал аноним
  26. +1
    ХУЙ ПИЗДА ХУЙ ПИЗДА НАШ НАСТАВНИК ДЖИГУРДА!!!!
    ВОРУЙ УБИВАЙ ЕБИ ГУСЕЙ!!!!!! ПЫЩЬ ПИЩЬ!
    Маша: Гууусей???
    неее....на мене в грінпіс заяву напишуть)))
    #
    Написал аноним
  27. +1
    І хто цей друг чи подруга?
    Маша: є одна подружкка з дитинства)
    #
    Написал аноним
  28. +1
    Є друзі в яких ти розчарувалась??
    Маша: нажаль є...(((
    і це дуже пічально(((
    #
    Написал аноним
  29. +1
    ты сидишь на каких-нибудь диетах?
    Маша: ем...на данний момент ні...та і взагалі майже не сижу....я на них сідаю з понеділка)))хд
    #
    Написал аноним
  30. +1
    в тому то й справа що нема голосу, тут якраз його й не треба.
    у тебе він грубуватий - ідеальна база для розвитку екстримального вокалу!
    Маша: хахахахах....дякую....треба подумати над таким питанням...)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. По рейтингу
По рейтингу