Маша: Читати люблю...)
Але дивлячись що)))
Не люблю коли є довгий опис чогось....це мене вбиває...((книга для того і є щоб дофантазувати....)))
Люблю читати про психологію людей)))
Книжки Пауло Куельо теж шикарніші...а так багато є цікавих))
ну мама це понятно,а з друга чи подруги є такі люди?!
Маша: є...вони самі знають яку роль в мому житті вони відіграють,тому не бачу сенсу тут писати імен...
але все одно...на скільки вони б не були близькі...всеодно мама більше нажаль про мене знає...)))
ну от ти збираєшся в 19-20 років вийти заміж,значить тобі потрібно знайти старшого чоловіка який вже встав на ноги,або мажора,або по любві ,і піти на роботу шоб було на шо жити,томушо звичайний хлопець в 20 років ше не має грошей на весілля на квартиру і т.д..
Маша: ну чому ж зразу мажора?
мажорів взагалі ненавиджу...якщо чесно....ну та з одної сторони подарунки і так далі все приємно...але вони ж без гроше ніхто...і звати їх ніяк...)
мені треба середньостатистичний хлопець...з головою і мозгами в ній...)
а далі вже буде все що ми захочемо....)
ти написав\написала що АБО по любові....в мене буде не АБО...а точно по любові....!
я не з тих людей якій ведуться на статус або гроші людини....мені головне щоб було добре з людиною...)
в грошах не нуждаюсь на даннийй момент..)
вот)
а да...і про роботу....я не білоручка що боюсь на роботу піти...)
я сама хочу..)
на данний момент хочу знайти роботу...а не беруть тому що за віком поки не підходжу(((
Юля Кодлубай
Іра(Блонда)
Ірка Гладун
Юра Ящишин
Ігор Шумара
Светлана Іваненко
Славік Корда
Настя заставецька
Діма Данченко
Максим Тимошенко
Віталік Штипук
Дімка Войтович
Славік Supporter
Светлана Иваненко
Іруся Швед
Гріша Пелепко
Ксюша Ільчишин
Оксана Врублевська
Але дивлячись що)))
Не люблю коли є довгий опис чогось....це мене вбиває...((книга для того і є щоб дофантазувати....)))
Люблю читати про психологію людей)))
Книжки Пауло Куельо теж шикарніші...а так багато є цікавих))
думаю ти здогадуєшся хто це....я просто не зареєстрована тут)
Мию)))
Цікаве в нас з тобою привітання)))
-миєш?
-мию-мию)))
але все одно...на скільки вони б не були близькі...всеодно мама більше нажаль про мене знає...)))
якщо є,то хто це?
Це мама...
Вона завжди мені скаже правду яка б вона не була...хороша чи погана...
Напевно коли біля мене буде та людина,яка не дасть мене в обіду...)
Ігор то ти?)
Тоді Юра,Ігор,Діма)
Мені тепер починати боятись самій в переулках темних ходити?)))
Сорi в мене iх 4)
Там багатоОоооо спогадiв)
Ви хочете про це поговорити?
Пишiть в приват )
Навiть подружки)
Це якийсь генiй писав)))
в мене багато дуже близьких друзів...і я не зможу вибрати з них 3...це як сказати кого ти більше любиш..тата чи маму..(
просто можливо з одної сторони я виглядаю дівчинкою в якої взагалі мена мозгу і тільки гульки на думці)
але не так то й просто)
ну все буду чекати завтра)))
коли ж ти до мене прийдеш...щоб я свідомість втратила..)))
мажорів взагалі ненавиджу...якщо чесно....ну та з одної сторони подарунки і так далі все приємно...але вони ж без гроше ніхто...і звати їх ніяк...)
мені треба середньостатистичний хлопець...з головою і мозгами в ній...)
а далі вже буде все що ми захочемо....)
ти написав\написала що АБО по любові....в мене буде не АБО...а точно по любові....!
я не з тих людей якій ведуться на статус або гроші людини....мені головне щоб було добре з людиною...)
в грошах не нуждаюсь на даннийй момент..)
вот)
а да...і про роботу....я не білоручка що боюсь на роботу піти...)
я сама хочу..)
на данний момент хочу знайти роботу...а не беруть тому що за віком поки не підходжу(((
В МЕНЕ БУДЕ ЄНООООООТ!!!
дякую)