Новых комментариев: 0
  1. 0
    10 лучших друзей
    Маша: Юля(Лушпінь)
    Юля Кодлубай
    Іра(Блонда)
    Ірка Гладун
    Юра Ящишин
    Ігор Шумара
    Светлана Іваненко
    Славік Корда
    Настя заставецька
    Діма Данченко
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Первые 10 друзей в вк?
    Маша: Yulia Kovalenko
    Максим Тимошенко
    Віталік Штипук
    Дімка Войтович
    Славік Supporter
    Светлана Иваненко
    Іруся Швед
    Гріша Пелепко
    Ксюша Ільчишин
    Оксана Врублевська
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Які ти читаєш книги? Чи ти любиш читати?
    Маша: Читати люблю...)
    Але дивлячись що)))
    Не люблю коли є довгий опис чогось....це мене вбиває...((книга для того і є щоб дофантазувати....)))
    Люблю читати про психологію людей)))
    Книжки Пауло Куельо теж шикарніші...а так багато є цікавих))
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ахахахха...Машка,миєш?
    думаю ти здогадуєшся хто це....я просто не зареєстрована тут)
    Маша: Палишся...бо знаю хто це)))
    Мию)))
    Цікаве в нас з тобою привітання)))
    -миєш?
    -мию-мию)))
    #
    Написал аноним
  5. 0
    ну мама це понятно,а з друга чи подруги є такі люди?!
    Маша: є...вони самі знають яку роль в мому житті вони відіграють,тому не бачу сенсу тут писати імен...
    але все одно...на скільки вони б не були близькі...всеодно мама більше нажаль про мене знає...)))
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Єлюдина якій ти повністю довіряЄш,і можеш спитати поради?
    якщо є,то хто це?
    Маша: Є....і буде..
    Це мама...
    Вона завжди мені скаже правду яка б вона не була...хороша чи погана...
    #
    Написал аноним
  7. 0
    я то не писав
    Маша: І це ти не писав))))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    коли ти себе відчуваєш захищеною?
    Маша: Захищеною?)
    Напевно коли біля мене буде та людина,яка не дасть мене в обіду...)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    да не)) просто интересное наблюдение.
    Маша: Зато не попутаю))))
    Ігор то ти?)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    спати бігом)
    Маша: В мене вже передоз сну))))
    #
    Написал аноним
  11. 0
    первые две буквы двух друзей и подруг совпадают...
    Маша: Це погано?))
    #
    Написал аноним
  12. 0
    3 найкращих друга?
    Маша: Друга?
    Тоді Юра,Ігор,Діма)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Силочку на останню веселу відяху в студію ;)
    Маша: http://vkontakte.ru/video#/video86470975_161520826
    #
    Написал аноним
  14. 0
    хочу з тобою...
    Маша: Що зі мною?
    Мені тепер починати боятись самій в переулках темних ходити?)))
    #
    Написал аноним
  15. 0
    з ким самі більші пригоди в житті були?
    Маша: Оу...ну тут одноголосно Настуся...моя Рижа феерiя життя))))
    #
    Написал аноним
  16. 0
    твої 3 найкращі подружки?
    Маша: Настя Юля Iра i Катька)
    Сорi в мене iх 4)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Які найкращі спогади про цьогорічне літо? ;))
    Маша: Болгарiя)
    Там багатоОоооо спогадiв)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    люблю тебе
    Маша: Вау)
    Ви хочете про це поговорити?
    Пишiть в приват )
    #
    Написал аноним
  19. 0
    хто подобаєтся?
    Маша: Менi багатоОоооо хто подобаеться...)))
    Навiть подружки)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    попереднє запитання мене вбило ;))
    Маша: Мене тоже)))
    Це якийсь генiй писав)))
    #
    Написал аноним
  21. 0
    назви трёх лутших друзей :)
    Маша: ну в мене більше ніж 3=)
    в мене багато дуже близьких друзів...і я не зможу вибрати з них 3...це як сказати кого ти більше любиш..тата чи маму..(
    #
    Написал аноним
  22. 0
    йопттт Машка коментар про весілля канешно геніальний)))
    Маша: ну так то ж геній відписав)))
    #
    Написал аноним
  23. 0
    как дела ?
    Маша: ну як сказати...з одної сторони шикарно....а з іншої забитись хочеться=)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    навіть немає що тобі сказати.,ти молодець.!),я нарахунок твоєї відповіді на питання-"ну от ти збираєшся в 19-20 років вийти заміж"..)
    Маша: хах...дякую)
    просто можливо з одної сторони я виглядаю дівчинкою в якої взагалі мена мозгу і тільки гульки на думці)
    але не так то й просто)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    завтра бля...будеш втрачати...буде дорослий секс.......*
    Маша: мм...дорослий?
    ну все буду чекати завтра)))
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Машка будем трахатись до втрати свідомості....**
    Маша: о да..)))))
    коли ж ти до мене прийдеш...щоб я свідомість втратила..)))
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ну от ти збираєшся в 19-20 років вийти заміж,значить тобі потрібно знайти старшого чоловіка який вже встав на ноги,або мажора,або по любві ,і піти на роботу шоб було на шо жити,томушо звичайний хлопець в 20 років ше не має грошей на весілля на квартиру і т.д..
    Маша: ну чому ж зразу мажора?
    мажорів взагалі ненавиджу...якщо чесно....ну та з одної сторони подарунки і так далі все приємно...але вони ж без гроше ніхто...і звати їх ніяк...)
    мені треба середньостатистичний хлопець...з головою і мозгами в ній...)
    а далі вже буде все що ми захочемо....)
    ти написав\написала що АБО по любові....в мене буде не АБО...а точно по любові....!
    я не з тих людей якій ведуться на статус або гроші людини....мені головне щоб було добре з людиною...)
    в грошах не нуждаюсь на даннийй момент..)
    вот)

    а да...і про роботу....я не білоручка що боюсь на роботу піти...)
    я сама хочу..)
    на данний момент хочу знайти роботу...а не беруть тому що за віком поки не підходжу(((
    #
    Написал аноним
  28. 0
    не сумуй...я тобі слоника куплю*)
    Маша: всі кажуть не сумуй...я тобі слоника куплю....а вот візьми і купи..)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    УУУУІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІІ
    В МЕНЕ БУДЕ ЄНООООООТ!!!
    дякую)
    Маша: та нема за що....куда принести?
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Все херня в порівнянні з єнотом.
    Маша: і я так думаю....то слони то єноти..)))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. По рейтингу
  4. стр.6
стр.6