хотіла колись виколоти око дівчині яка була в такому ж платті як в тебе?
виколоти каблуком зі шпилькою
або просто пальцями
Маша: Омг...ну з одної сторони хотілось...бо якось не хочеться ходити як інкубатор)
А з іншої сторони,знач в мене норм смак і це платячко носить ще одна людина і з цього випливає що я не такий вже і рагуль...(але це тоже дивлячись на кому побачити)
спосибо за уважания)
Що то за хрєнь....)
Що за Вєтель?
А що?
Є якісь пропозиції?
Маму,тата,сестричку і Лушпіня)
ладно спокойной ночи =)
Але потім без зв'язків взагалі не де влаштуєшся на роботу)
Тебе як хоча б звати?)
а ти навчаешься де ?
Я в ЛТЕК...одним словом коледж)
На бухгалтера)
чаще на русском говорю , а в универе на украинском , специальность обязывает.
Привикай)))
А що за спеціальність?)
Тобі як ліпше відписувати укр чи рус?
А ти як на мою сторінку взагалі попав?)
ми не друзі , в тебе інфо. закрите )
виколоти каблуком зі шпилькою
або просто пальцями
А з іншої сторони,знач в мене норм смак і це платячко носить ще одна людина і з цього випливає що я не такий вже і рагуль...(але це тоже дивлячись на кому побачити)
Хм...років 15 тому напевно...)))
Сильні питання ппц)))
Хаахах
Ааахахаахха
Я теж себе люблю)))*