Новых комментариев: 0
  1. 0
    я скучав за тобою
    Маша: Приємно...але було б приємніше в приват)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    мені тоже скучно...мене тоже ніхто нічо не питає=(
    Маша: Бідося...як тепер з цим жити!?
    #
    Написал аноним
  3. 0
    какие же хохлы дебилы, судя по комментариям на этой странице.
    Маша: ну хочу сделать заметку!не все!)
    спосибо за уважания)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    пробувала какашкі на смак?
    Маша: я напевно багато втратила якщо так питаєш....але певно шо нє брат)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Вєталь Вєтальовіч Вєтальов
    Маша: Ти з сихова?
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Что Веталь ? и мне интересно © Веталь :)
    Маша: Та мені самій цікаво )
    Що то за хрєнь....)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    та є....Вєтель)хахах
    Маша: Що є?оО
    Що за Вєтель?
    #
    Написал аноним
  8. 0
    ти купила слона?????? =))
    Маша: Купила)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    :***********
    Маша: =****
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Ти мене вибачила???))
    Маша: За що?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Машка какашка)
    Маша: Машка не какашка!!!!
    #
    Написал аноним
  12. 0
    ну це ясно... а з хлопців?
    Маша: Ну а з хлопців напевно нікого)
    А що?
    Є якісь пропозиції?
    #
    Написал аноним
  13. 0
    ти зараз когось любиш?
    Маша: Та..)
    Маму,тата,сестричку і Лушпіня)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    ну вибач я дійсно не міг написати
    Маша: Ну то прощається,але ти написав що ти скажеш хто ти....ну?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Вибач що не писав, я не був в Україні.В тебе вже є хлопець?
    Маша: Аааррррррр.........ти знущаєшся?
    #
    Написал аноним
  16. 0
    взаимно
    ладно спокойной ночи =)
    Маша: Добраніч
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Веталь =)
    Маша: Приємно познайомитись)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    сейчас так модно )
    Маша: Ну може і так)
    Але потім без зв'язків взагалі не де влаштуєшся на роботу)

    Тебе як хоча б звати?)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    юрист
    а ти навчаешься де ?
    Маша: Та що ж ви всі юристи...в мене більшість друзів юристи)
    Я в ЛТЕК...одним словом коледж)
    На бухгалтера)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Света )
    чаще на русском говорю , а в универе на украинском , специальность обязывает.
    Маша: Ну знач буду по укр писати)))
    Привикай)))

    А що за спеціальність?)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ну тут как би без вариантов :)
    Маша: А хто спільний?)

    Тобі як ліпше відписувати укр чи рус?
    #
    Написал аноним
  22. 0
    в рекомендациях вибило , вот и ничайно зашел )
    Маша: Знач мають бути спільні друзі,вгадала?)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    з Києва я)
    Маша: О,я там буду 20 числа з подружкою)
    А ти як на мою сторінку взагалі попав?)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Гарне місто
    ми не друзі , в тебе інфо. закрите )
    Маша: А ти звідки?)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    хотіла колись виколоти око дівчині яка була в такому ж платті як в тебе?
    виколоти каблуком зі шпилькою
    або просто пальцями
    Маша: Омг...ну з одної сторони хотілось...бо якось не хочеться ходити як інкубатор)
    А з іншої сторони,знач в мене норм смак і це платячко носить ще одна людина і з цього випливає що я не такий вже і рагуль...(але це тоже дивлячись на кому побачити)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    як давно в тебе були брудні труси від какашок?
    Маша: Бля...хаахахахха
    Хм...років 15 тому напевно...)))
    Сильні питання ппц)))
    Хаахах
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Ніколи не пробувала пісяти стоячи?
    Маша: Пробувала)))
    Ааахахаахха
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Машка какашка* лю тя*
    Маша: Ти знаєш це взаємно)))
    Я теж себе люблю)))*
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Те язык длинный не мешает?
    Маша: Антон это уже не смешно((((
    #
    Написал аноним
  30. 0
    пеш палтаху?
    Маша: Хахахахаха....та дві зразу...между первой и второй перерывчик не большой)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. По рейтингу
  4. стр.3
стр.3