Новых комментариев: 0
  1. +1
    ти любиш солодке?:)
    Маша: оуу....я його обожнюю....а особливо молочний шоколад...я б його кілограмами їла б...)
    #
    Написал аноним
  2. +1
    Хмм...правильніше, ніж думала) але без вікіпедії не обійшлось, як я бачу))
    якщо бути точною то я не про барабанщика Дейва Грола, а про екстримальний вокал під назвою гроУл.
    до чого я веду...ти не думала цим зайнятись?)
    Маша: хах....я канєшно вельми вдячна...але я навідь себе з таким вокалом уявити не можу...та я з любим вокалом себе уявити не можу...в мене голосу нема..)
    #
    Написал аноним
  3. +1
    тобі відомо що таке "грол" та "гуттурал"?
    Маша: Грол-це співак...Дейв вродь звати)
    гуттурал-це вокальний прийом в брутальному металі)

    ну як?)
    правельно?)
    #
    Написал аноним
  4. +1
    хз, ну я і питаю яке є ??
    подобається?
    Маша: ну а чому вас так це цікавить?
    в мене до нього ставлення двобічне якесь...)
    #
    Написал аноним
  5. +1
    яке ставлення до Гріши Пелепка?)
    Маша: оу....до Грицька в мене файне ставлення....ще би трохи прибрати долбоїбічіских поступків в деяких випадках...то взагалі було б шикарно)
    #
    Написал аноним
  6. +1
    в туб є хлопець??
    Маша: в Туб може і є...але в мене нема)
    хд)
    #
    Написал аноним
  7. +1
    яке зараз в тебе ставлення до Юри Ящишина?
    Маша: а яке воно має бути?
    #
    Написал аноним
  8. +1
    Машка йдем плюватись сп*рм*ю...аххахах?
    Маша: йдем...ахахахх
    #
    Написал аноним
  9. +1
    а я то думал... как ты догадалась? (с начала была мысль - по почерку)
    #
    Написал аноним
  10. +1
    я порядочный человек, но как ты узнала?
    G.
    Маша: аххаахах....по G......я б никогда не догадалась..)))
    #
    Написал аноним
  11. +1
    а ты бы за меня вышла замуж?
    G.
    Маша: хах...незнаю....но всё что было между нами ты как порядочный человек должен на мне женится)
    но твоя девушка меня пристрелит))))))
    #
    Написал аноним
  12. +1
    о_О
    Автор попереднього посту походу походу навчається в садіку для малих гопів ім. Васі Вашєрєбятова...
    Маша: що що..?О_о
    #
    Написал аноним
  13. +1
    чи ти готова до серйозних відносин?
    Маша: ех...ну на рахунок серйозних стосунків...
    літо пройшло...і тому стонунки на день два...тиждень місяць вже захарили...
    вже хочеться чогось постійного...
    а не так щоб не могла згадати як його звати і тому називати сонечком чи зайчиком..))хд
    хочеться вже мати плани якісь на майбутнє...разом...)
    тому думаю да..)
    а що...є якісь пропозиції?
    #
    Написал аноним
  14. +1
    бесишь....
    Маша: хм....чем..?
    #
    Написал аноним
  15. +1
    Привіт лушпінь)))
    Маша: привітик Чамра..)
    #
    Написал аноним
  16. +1
    Твоя мама знає шо ти дура???
    Маша: моя мама знає про мене все...навідь те чого би не хотілось...тому напевно да..)хд
    #
    Написал аноним
  17. +1
    ти моя лесбі?
    Маша: ну канєшно....аарррр.....=****
    #
    Написал аноним
  18. 0
    кохана,гарно тобі здати екзамен:*
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Класні цицьки ;)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    сюди навіть ще хтось щось пише?
    П.С.Машка
    #
    Написал аноним
  21. 0
    забула про своїх друзів...

    не пишеш...не звониш
    #
    Написал аноним
  22. 0
    аноніми,що пишите Маші всяку фігню.. "ви упоротиє что лі?" хватіт писати їй неправду....якщо ви шукаєте до себе подібних,шукайте в іншому місці....Машенька в нас хорошенькая*
    #
    Написал аноним
  23. 0
    усюсю)*)))
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Гарна дівчина. Але аноніме, твої дії пронизані підлістю. Твоя мова, бруднаі смердюча, як привокзальний туалет. Твої думки, записи не роблять тобі честі. АЛе робляти знижку на твою освіту скажу тобі,що ти гниль, будь ти хлопець, чи дівчина, але ти підла гниль. Тут з тебе тільки глумляться. Дівчині зовсім не образливі твої брудні коменти..бо ти примітивщина, позор нашої нації. Через тиких як ти нас "хохлами-дебілами" називають. Шануйся! Будеш на свою матір такі слова говорити. Дівчини не чіппай. Вона дуже гарна.:)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    ух ти яка... я до тебе так ніжно пампушечка вусата а ти так грубо яка некультурна....неочікував((...ех давай свою поемку на овер 9000 слів!!!!!!!
    Маша: Так, в житті ти будеш ще не раз зустрічати багато дурних і абсурдних з точки зору здорового глузду явищ, пора звикати, не переживай ти так.
    #
    Написал аноним
  26. 0
    привіт сучиско жирне!!!
    Маша: ебанутым нет покоя)
    #
    Написал аноним
  27. 0
    утютю ти наша пампушка вусата...
    Маша: Ти напевно зараз себе почуваєш нев'єбенно грамотійка написавши це? Чи не так? Я звичайно можу тобі зараз розписати тут поему на овер 9000 слів, але ти все одно своєю єдиною деградуючою звивиною, не вловиш сенс найпростіших слів, убога. Тому просто, йди на хуй.
    #
    Написал аноним
  28. 0
    аноним ты наверное думаешь что ты такой крутой что можеш тут забакланить человека , а в лицо так сказать всё насрав в труссы ,лох без мозгов продай самооценку свою и купи мозги может будешь норм и то сомнения есть !!
    Маша: Да тут нет о чем говорить)
    Людям нет чем заняться,тому думают что такие притензии меня заденут ну или хз что они там думают,если там есть чем думать)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    не тобі судити за мій інтелект карова)зато я точно не жирне уйобіще як ти ;))
    Маша: Як людина, що володіє гарною грамотністю, умінням висловлювати думки в тексті, хай і поганим, але все таки стилем, я можу собі дозволити матюкатися, а ось тобі дійсно не варто.Тому встав собі циркуль в сонну артерію, красуня.
    P.S.корова пишеться через букву "О",а не "А")
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ти жиробасіна -________-
    не пробувала худати?
    Маша: Ти убоге розумом створіння для всіх оточуючих, і що? Ти ж з цим якось живеш!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. По рейтингу
  4. стр.2
стр.2