Хмм...правильніше, ніж думала) але без вікіпедії не обійшлось, як я бачу))
якщо бути точною то я не про барабанщика Дейва Грола, а про екстримальний вокал під назвою гроУл.
до чого я веду...ти не думала цим зайнятись?)
Маша: хах....я канєшно вельми вдячна...але я навідь себе з таким вокалом уявити не можу...та я з любим вокалом себе уявити не можу...в мене голосу нема..)
Маша: ех...ну на рахунок серйозних стосунків...
літо пройшло...і тому стонунки на день два...тиждень місяць вже захарили...
вже хочеться чогось постійного...
а не так щоб не могла згадати як його звати і тому називати сонечком чи зайчиком..))хд
хочеться вже мати плани якісь на майбутнє...разом...)
тому думаю да..)
а що...є якісь пропозиції?
аноніми,що пишите Маші всяку фігню.. "ви упоротиє что лі?" хватіт писати їй неправду....якщо ви шукаєте до себе подібних,шукайте в іншому місці....Машенька в нас хорошенькая*
Гарна дівчина. Але аноніме, твої дії пронизані підлістю. Твоя мова, бруднаі смердюча, як привокзальний туалет. Твої думки, записи не роблять тобі честі. АЛе робляти знижку на твою освіту скажу тобі,що ти гниль, будь ти хлопець, чи дівчина, але ти підла гниль. Тут з тебе тільки глумляться. Дівчині зовсім не образливі твої брудні коменти..бо ти примітивщина, позор нашої нації. Через тиких як ти нас "хохлами-дебілами" називають. Шануйся! Будеш на свою матір такі слова говорити. Дівчини не чіппай. Вона дуже гарна.:)
Маша: Ти напевно зараз себе почуваєш нев'єбенно грамотійка написавши це? Чи не так? Я звичайно можу тобі зараз розписати тут поему на овер 9000 слів, але ти все одно своєю єдиною деградуючою звивиною, не вловиш сенс найпростіших слів, убога. Тому просто, йди на хуй.
аноним ты наверное думаешь что ты такой крутой что можеш тут забакланить человека , а в лицо так сказать всё насрав в труссы ,лох без мозгов продай самооценку свою и купи мозги может будешь норм и то сомнения есть !!
Маша: Да тут нет о чем говорить)
Людям нет чем заняться,тому думают что такие притензии меня заденут ну или хз что они там думают,если там есть чем думать)
не тобі судити за мій інтелект карова)зато я точно не жирне уйобіще як ти ;))
Маша: Як людина, що володіє гарною грамотністю, умінням висловлювати думки в тексті, хай і поганим, але все таки стилем, я можу собі дозволити матюкатися, а ось тобі дійсно не варто.Тому встав собі циркуль в сонну артерію, красуня.
P.S.корова пишеться через букву "О",а не "А")
якщо бути точною то я не про барабанщика Дейва Грола, а про екстримальний вокал під назвою гроУл.
до чого я веду...ти не думала цим зайнятись?)
гуттурал-це вокальний прийом в брутальному металі)
ну як?)
правельно?)
подобається?
в мене до нього ставлення двобічне якесь...)
хд)
G.
G.
но твоя девушка меня пристрелит))))))
Автор попереднього посту походу походу навчається в садіку для малих гопів ім. Васі Вашєрєбятова...
літо пройшло...і тому стонунки на день два...тиждень місяць вже захарили...
вже хочеться чогось постійного...
а не так щоб не могла згадати як його звати і тому називати сонечком чи зайчиком..))хд
хочеться вже мати плани якісь на майбутнє...разом...)
тому думаю да..)
а що...є якісь пропозиції?
П.С.Машка
не пишеш...не звониш
Людям нет чем заняться,тому думают что такие притензии меня заденут ну или хз что они там думают,если там есть чем думать)
P.S.корова пишеться через букву "О",а не "А")
не пробувала худати?