1111111111 давай я тобі буду писати в анонімку . .*---- Макс
Маша: Ну от бач,тепер я знаю кого я буду бити за свою іспорчену мрію!!)))))))
Всьо Максимчуку йди по вазилін чи що там ще дупцю пом'якшує...щоб вона була ніжна як пЄрсік...йди готуй свою дупу до безжального покарання)
Давай пиши вже в приват)
А ти як мене знайшов?
Де логіка?
Окау)
Тоді звідки я тебе знаю?
А там вже побачимо)
Просто гарний це не все що я шукаю в хлопцю...можливо цей дефект він замінить іншими своїми якостями)
Я всіх люблю...)))
Якщо хочеш про це поговорити то пиши в приват)))
Всьо Максимчуку йди по вазилін чи що там ще дупцю пом'якшує...щоб вона була ніжна як пЄрсік...йди готуй свою дупу до безжального покарання)
Машуль, в тебе паклонніки . .хД*
Куди ти дінешся))))
Бо в інакшому випадку Максу буде погано...бо буде луплений)
Я щось не шарю,що Ксюха вже не ведеться?))
Побачиш...це секрет фірми "одуванчик"....і тому це є конфеденційна інформація))))
Я вгадала??)))
Я екстрасенс??))))
Не довго лишилось бути рижою)))
І тоді вже будемо в двох діда бити)
положительная wtf???