Новых комментариев: 0
  1. 0
    Сокіл Христина це важливо?
    Маша: Та нє,просто цікаво)
    Давай пиши вже в приват)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    взнав як звате і знайшов тут
    Маша: А в кого взнавав,якщо не секрет?)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    ну я не знаю навіть чи ти мене замічала я з твого коледжу 1 курс Е-11
    Маша: Ох йо ка ле ме не....тебе навіть в мене в друзях нема)
    А ти як мене знайшов?
    #
    Написал аноним
  4. 0
    ну я не хочу шоб все закінчилось зараз я напишу не сподобаюсь і все закінчиться
    Маша: Ем...а так навіть не почнеться...))
    Де логіка?
    Окау)
    Тоді звідки я тебе знаю?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    не думаю шо такі якості можна в мені найти
    Маша: Давай пиши в приват
    А там вже побачимо)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    ну тим більше
    Маша: Я мала на увазі не те)))
    Просто гарний це не все що я шукаю в хлопцю...можливо цей дефект він замінить іншими своїми якостями)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    ну я не настільки гарний і сумніваюсь шо я в твому смаку
    Маша: Гарний це ще не прідєл моїх мрій..)))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    так звісно в приват я напишу хоча наші "хочу" не співпадуть
    Маша: Хм...а чому?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    я хочу шоб ти любила мене як свого хлопця
    Маша: Омг...я теж багато чого хочу...якщо ти хочеш щоб наші хочу співпали,то я хочу щоб ви це написали в приват))))
    #
    Написал аноним
  10. 0
    серйозно? ура!
    Маша: Та серйозно)))
    Я всіх люблю...)))
    Якщо хочеш про це поговорити то пиши в приват)))
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Кохаю, мила
    Маша: Оууу....і я тебе)))
    #
    Написал аноним
  12. 0
    та то не я писав . .) чесно кажу*
    Маша: Та канєшно...!!!)))))
    #
    Написал аноним
  13. 0
    1111111111 давай я тобі буду писати в анонімку . .*---- Макс
    Маша: Ну от бач,тепер я знаю кого я буду бити за свою іспорчену мрію!!)))))))
    Всьо Максимчуку йди по вазилін чи що там ще дупцю пом'якшує...щоб вона була ніжна як пЄрсік...йди готуй свою дупу до безжального покарання)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    та-та рєбята пишіть на таку тему Маші в приват бо я лупленим не хочу бути . .

    Машуль, в тебе паклонніки . .хД*
    Маша: А ти всеодно буш лупленим...)))

    Куди ти дінешся))))
    #
    Написал аноним
  15. 0
    успокойся ти з тим Максом не одному йому ти подобатись можеш
    Маша: Ну якщо ви хочете про це поговорити детальніше,то пишіть в приват...)))
    Бо в інакшому випадку Максу буде погано...бо буде луплений)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    я бачив тебе в коледжі і ти мені сподобалась
    Маша: Макс я за тебе рада))))
    Я щось не шарю,що Ксюха вже не ведеться?))
    #
    Написал аноним
  17. 0
    хм . .ти з чого взяла шо то Макс?
    Маша: Ця його зІрочка в кінці спалила всю його кантору)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    я хлопчик бльоооо*
    Маша: Макс ти такий неочікуваний)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    ЗАЕБИСЬ ЧЁТКА)
    Маша: Все чётко. ровно. заебись..©
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Маша, я люблю тебе і знаю що не взаємно але буду любити вічно
    Маша: Вау ...це дуже приємно...але ХТО ТИ?)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Сколько лет? Почему не в армии?
    Маша: Хахахаах.....17....я б з радістю...але не беруть((((
    #
    Написал аноним
  22. 0
    та та екстрасенс.....і в який?)
    Маша: О да...я така))))
    Побачиш...це секрет фірми "одуванчик"....і тому це є конфеденційна інформація))))
    #
    Написал аноним
  23. 0
    а чо не довго рижою....красишся в блонду?)
    Маша: Хм...це точно не Юлька...бо вона знає на який...омг...це Блонда??)))
    Я вгадала??)))
    Я екстрасенс??))))
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ти моя хороша
    Маша: Оууу....приємно...=****
    #
    Написал аноним
  25. 0
    ти лашарік.....рижий=*
    Маша: Оууу....це так мило))))***
    Не довго лишилось бути рижою)))
    #
    Написал аноним
  26. 0
    На іскрі не я там з пацанами не в кентах!
    Маша: Чого??
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Добре 200 грам і по коням!
    Маша: Зустрінемось на іскрі)))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Ігого ... )))
    Маша: Сорі...з дитинства коней боюсь..))
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Может 100 грам?
    Маша: Кірічок,з тобою хоч двісті)
    І тоді вже будемо в двох діда бити)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Карма
    положительная wtf???
    Маша: Гініальний народ....в чому полягало питання?))))
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. По рейтингу
  4. стр.5
стр.5