а ти не вважаєш шо ше зарано до серйозних стосунків?
Маша: зарано?
чому?
ну наприклад я розраховую вийти заміж десь приблизно років в 19 20...тому для того щоб десь так одружитись,треба хоть 2 роки зустрічатись)
ну це так плани на майбутнє)
а чому думаєте що зарано?
"скажи чесно а ти целка? "
Лююди, неввічливо таке питати в дівчини...як вже дуже горить душа дізнатись про це, хоча б культурніше підійдіть до даного питання, наприклад:
Можна дізнатись, чи запилював вже могутній джміль вашу квіточку?
ггг
але зрадити в житті прийдеться )))
нашо зрадити?
щось я не розумію..(
Купи єнота!
можеш?
зможу з"їсти живого голуба чи показати сіські?
чому?
ну наприклад я розраховую вийти заміж десь приблизно років в 19 20...тому для того щоб десь так одружитись,треба хоть 2 роки зустрічатись)
ну це так плани на майбутнє)
а чому думаєте що зарано?
то в лічку)))
сереньостатистична дівчина..)
якщо так цікаво..)
Лююди, неввічливо таке питати в дівчини...як вже дуже горить душа дізнатись про це, хоча б культурніше підійдіть до даного питання, наприклад:
Можна дізнатись, чи запилював вже могутній джміль вашу квіточку?
ггг
дякую..))
Мені зеленого.
Купи слона! =)
купиш?
нагадай..)
а де він жити буде?
я і так шо слон....багато місця займаю....а тут ще й слона десь тримати треба..)
Купи слона, стане краще :)
ще посадять)))
хд)
а то болячЕ..((((