Новых комментариев: 0
  1. 0
    це добре коли є щось постійне в житті (хлопця,дівчину)
    але зрадити в житті прийдеться )))
    Маша: кому зрадити?
    нашо зрадити?
    щось я не розумію..(
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Чуєш...купи мені єнота, вони такі няшні)
    Купи єнота!
    Маша: ну якщо няшний...то куплю..)
    #
    Написал аноним
  3. 0
    сіськиииииии
    Маша: ну дивлячись кому...аххахахаах
    #
    Написал аноним
  4. 0
    14 -ти річна дівчинка Маша аби привернути увагу старшокласника Кості, з'їла перед ним живого голуба, хоча достатньо було показати сіськи.

    можеш?
    Маша: ахахах...
    зможу з"їсти живого голуба чи показати сіські?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    а ти не вважаєш шо ше зарано до серйозних стосунків?
    Маша: зарано?
    чому?
    ну наприклад я розраховую вийти заміж десь приблизно років в 19 20...тому для того щоб десь так одружитись,треба хоть 2 роки зустрічатись)
    ну це так плани на майбутнє)
    а чому думаєте що зарано?
    #
    Написал аноним
  6. 0
    тобі досі подобається Юра і ти хочеш відновити ваші стосунки?
    Маша: ви хочете про це поговорити?
    то в лічку)))
    #
    Написал аноним
  7. 0
    є людина яку ти хочиш?
    Маша: хочеш в якому плані?
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Всі кажуть "куплю..)", а ти купи слона!
    Маша: я вже купила....приходь забирай..)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    любиш секс?гааааааааааа?
    Маша: обожнюю...ахахх
    #
    Написал аноним
  10. 0
    вважаэш себе красивою????????
    Маша: ну скажем так...що не вважаю тебе не гарною..)
    сереньостатистична дівчина..)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    то запилював ?був могутним?
    Маша: в приват..)
    якщо так цікаво..)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    "скажи чесно а ти целка? "
    Лююди, неввічливо таке питати в дівчини...як вже дуже горить душа дізнатись про це, хоча б культурніше підійдіть до даного питання, наприклад:
    Можна дізнатись, чи запилював вже могутній джміль вашу квіточку?
    ггг
    Маша: аххахахахаах.......
    дякую..))
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Всі кажуть "а я знаю тільки де є фіолетові..(", а ти купи слона!
    Маша: куплю..)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    скажи чесно а ти целка?
    Маша: Скажи чесно,а ти дибіл?
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Українською, будь ласка.
    Мені зеленого.
    Купи слона! =)
    Маша: а я знаю тільки де є фіолетові..(
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Купи слона!
    купиш?
    Маша: а тебе какого?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    не до сраки
    Маша: хм...а ти взідки то знаєш..?
    #
    Написал аноним
  18. 0
    це я написала шо ти какашка а не лушпинь)р.
    Маша: Юлько ЛУШПІНЯКА.....получить по своїй наглій сраці..)))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    а який там лушпінЬ получить?)
    Маша: ммм....що получить..?
    нагадай..)
    #
    Написал аноним
  20. -1
    якою бритвою ти бриєсь піську?
    Маша: бльо....gillet venus)))
    #
    Написал аноним
  21. -1
    ЧУєш Маш...а ти купи слона... хд*
    Маша: якщо Ксюха то ти...то срака тобі.....буде срака синя..!!!)
    #
    Написал аноним
  22. -1
    Слон - це круто. Купи слона!
    Маша: чим круто?
    а де він жити буде?
    я і так шо слон....багато місця займаю....а тут ще й слона десь тримати треба..)
    #
    Написал аноним
  23. -1
    Сумуєш?
    Купи слона, стане краще :)
    Маша: хаахахахах....в мене скоро істєріка буде з слонами....
    #
    Написал аноним
  24. -1
    Всі кажуть "я вже купила....приходь забирай..)", а ти купи слона!
    Маша: всі кажуть " Всі кажуть "я вже купила....приходь забирай..)", а ти купи слона!"....а я вже давно купила))
    #
    Написал аноним
  25. -1
    з якого ти року?
    Маша: ммм...а що таке...?))
    ще посадять)))
    хд)
    #
    Написал аноним
  26. -1
    люблю тебе
    Маша: ммм...я теж люблю пару людей....але видно деяким то до сраки...(
    а то болячЕ..((((
    #
    Написал аноним
  27. -1
    про какшку написала я.......Роська)
    #
    Написал аноним
  28. -1
    стоп Хто писа про КАКАШКУ...????
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. По рейтингу
  4. стр.7
стр.7