Новых комментариев: 0
  1. 0
    я вирішив сказати хто я
    Маша: І хто?
    #
    Написал аноним
  2. 0
    даже так :P
    #
    Написал аноним
  3. 0
    на меня наезд ... ахахах . кого-то задел .
    лады не вопрос :)
    Маша: Йой...кого ти слухаєш....можеш писати))я позволяю...хахах))))
    #
    Написал аноним
  4. 0
    слухай,чужий, не писав би ти сюда . . . тут і без тебе чужих забагато розвелось)
    Маша: Не поняла?
    #
    Написал аноним
  5. 0
    та то є жарт .
    я взагалі чужий , випадково зайшов сюди.
    але не знаю чого боїться той анонім
    Маша: Хахахаахах....чужий))))
    Та я тож хз....боїться що якщо я дізнаюсь хто це...то все закінчиться....але ж так і ніц і не почнеться...))
    В мене купа хлопців які мені подобаються в реалі...а соц сетями я страдаю по мінімуму)))
    #
    Написал аноним
  6. 0
    аноним трус , я не провокатор ... :D
    ололо.
    Маша: Не провокатор чого?щось не в'їжаю)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    дуже гарний колір волосся, якою краскою користуєшся?
    Маша: Ем...дякую...тою якою в салонах фарбують)))я хз яка то)
    #
    Написал аноним
  8. 0
    якщо ти потребуєш хлопця то я б міг бути ним для тебе
    Маша: Ахахахаха...окау...давай))))
    Я не проти)
    Але напиши в приват)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    какие больше глаза у мальчиков нравяться
    карие сводящие с ума или голубые, глубокие и чистые как океан ?
    Маша: Більше голубі...незнаю чого але мені люди більш з світлими очима подобаються...для мене вони більш відкриті добрі...і бла бла бла))))
    #
    Написал аноним
  10. 0
    ти шо провіряла ? ну вибач але я поки не можу сказати
    Маша: Та тут нема що провіряти...
    Та йой...підніми вже свою самооцінку...якщо то ти сам передавав шоколадку,то мені сказали що ти симпатичний)
    #
    Написал аноним
  11. 0
    чим саме?
    що я зробив?
    вибач
    Маша: Не кажеш хто ти...ще й групу сказав не правельну(((
    #
    Написал аноним
  12. 0
    вибач не мав змоги писати тобі за шоколадку не дякую ти заслуговуєш і більшого
    Маша: Ааааааа.....блін...аноніме ти мене вбиваєш!!!!!
    Як так можна?
    Совість маєш?
    Ну хоть чють чюточку...???
    #
    Написал аноним
  13. 0
    А ти знаєш пісеньку про Їжачка? :D
    Маша: Якого їжака??оО
    #
    Написал аноним
  14. 0
    О мене на секс вибило . .атлічьно
    Маша: Я шо винна що ти сексу хочеш...?)))хд
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Введи в повідомленнях слова: кохаю,сонечко,спорт,діти,секс - кого тобі вибило?
    Маша: Ну повідомлення я видаляю систематично...)))
    Тому діалогів в мене мінімально і вийшло так)
    Кохаю-Тарас Сказочнік)
    Сонечко-Соломія Басюк і Дімка Войтович)
    Спорт-Назар Панчишин)
    Діти-Нема нікого)
    Секс-Максим Тимошенко)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    і знову тебе не було а щодо того що нижче то можу сказати єнот
    Маша: Мене там не було??????
    Може ти шукаєш іншу людину???
    Бо я там була цілу перерву і пару...!!!!
    Як тебе хоть звати?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    тоді завтра велика перерва в їдальні буду чекати
    Маша: Окау
    #
    Написал аноним
  18. 0
    це буде чудово

    надіюсь не твій хлопець. він в тебе є? чи може хтось претендує?
    Маша: Нема в мене хлопця)

    Долучись вже,а?
    Я більше тут відписувати не буду!
    #
    Написал аноним
  19. 0
    а як не сподобаюсь? та ні

    дівчина чи хлопець?
    Маша: А як сподобаєшся?

    Воно,на данний момент
    #
    Написал аноним
  20. 0
    біле волосся ріс більший середнього очі голубі ну я сумніваюсь шо ти мене замічала та і ппід такий опис багато з бурси підходять

    яка людина?
    Маша: Ну то долучись до мене!!!!!

    Як долучишся скажу
    #
    Написал аноним
  21. 0
    не впевнений шо рішусь на зустріч
    Маша: Ти хоть як виглядаєш?
    Може я тебе вже з вигляду знаю

    А може просто тут одна людина гонить і тому вона получить по балді...)))
    Так що життя людини в твоїх руках)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    можливо постараюсь
    Маша: А чому можливо?)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    я не знайшов сьогодні тебе цілий день в їдальні сидів
    Маша: Омг...взагалі то я там була пару раз...)
    Давай завтра в їдальні на великій перерві)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    ти де б змогла?
    Маша: для початку підійди до мене в коледжі...)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Думаю якшо ти захочеш ми б могли зустрітись завтра
    Маша: Де?
    #
    Написал аноним
  26. 0
    нє просто більше інформації про тебе
    Маша: А я вже розмріялась завтра про шоколадку...ех ти...
    #
    Написал аноним
  27. 0
    ти яку любиш?
    Маша: Молочну)
    Я так поняла ти вирішив скористатись другим варіантом)
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ну а я звідки знаю це тобі вирішувати
    Маша: Омг...
    Або долучи мене...або завтра підійди до мене...щоб хоч я тебе побачила..
    Можна з шоколадкою...це підвисить твій рейтинг))))))хд
    #
    Написал аноним
  29. 0
    і тобі подобається хтось із них?
    Маша: А має?
    #
    Написал аноним
  30. 0
    та нє я передумав краще буду мати надію ніж так всьо сам обірву
    Маша: Яку надію?
    Я ж навіть тебе не знаю...
    Не бачила...напевно...
    Бо перший курс я тіки правників парочку знаю і бухгалтерів походу)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Маша Заставецька
  3. По рейтингу
  4. стр.4
стр.4