Новых комментариев: 0
  1. 0
    Привіт сонечко.
    Ramzes: Привiт зая)
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Знаєш,знаєш) скажи йому хай вк. зайде. ок?
    Ramzes: Добре)))...
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Публічно?а то великий секрет?))
    Ramzes: Ну канешно)
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Де дівся твій дружбан Коля Гаврилюк?га? cкажи хай заходить вк.
    Ramzes: Хто? Нi, не знаю такого)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Ну да.) вже в лічку пишу,ще що придумав?) та чого тут не хоч писати?)
    Ramzes: Просто тут все надто публiчно)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Та ж цікаво знати... я любопитна)
    Ramzes: Нiчого) потерпиш)
    Задай якесь iнше питання) а ще краще-напиши в лiчку) там я все скажу)
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Ааа) це секрет) ну чому скажи?
    Ramzes: Нашо це тобi?
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Ой,ой...давай кажи)
    Ramzes: Нiнi)
    кому це так цiкаво?га?
    #
    Написал аноним
  9. 0
    А чому?) скажи)
    Ramzes: Нехочу, це моя, душевна таемничка)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Емм. а що не можна дізнатись?
    Ramzes: Не скажу)))
    #
    Написал аноним
  11. 0
    А ти звідки знаєш що я подумала?)
    Ramzes: Неважно.
    Яка тобi рiзниця який в мене статус?
    #
    Написал аноним
  12. 0
    що за статус? ааа?)))
    Ramzes: Це не те шо ти подумала)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Я не пам'ятаю,здається да.
    Ramzes: Шось я не пам'ятаю)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    І що навіть не думав?
    Ramzes: Навiть не думав) ми хоть розмовляли?)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Ніякий..Люблю людей бісити..:-)а ще дуже вперта.тебе вже напевно дістала,да?
    Ramzes: я так не казав)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Я не хочу щоб ти знав хто я.Якби хотіла то написала б тобі вк.
    Ramzes: який сенс?
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Цього вже не скажу.
    Ramzes: хоть скажи звідки ти......
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Уві сні:-) А якщо серйозно то на весіллі.
    Ramzes: Якому весiллi?
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Цікаві Варварі на базарі носа відірвали:-)
    Ramzes: Ну доообре)
    де ми бачились?
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Бачила, але не багато...цікаво хто пише?
    Ramzes: цiкаво)))
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Так це правда мого імені тут нема****)))))а жаль......
    Ramzes: Ти мене багато раз в живу бачила?
    #
    Написал аноним
  22. 0
    Так не буде інтересно якщо я скажу як мене звати.А тобі які ім'я дівчат подобаються?.....можливо серед них буде моє.....:-)
    Ramzes: Ванесса, Анджелiна, Ева, Баха) але ж твого iменi тут нема) правда..****)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    А що не можна тобою цікавитись?Це ж навпаки прикольно що з тобою хоче спілкуватись така особистість як Я.
    Ramzes: Ааа...прикольно прикольно) а як тебе звати?)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Мені цікаво:-)
    Ramzes: Ммм..цiкавитесь мною) нуну*
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Привіт))))де ти вчишся?
    Ramzes: Привiт) ТзОВ медичний коледж "Монада",Луцька фiлiя) а що?? кому це так цiкаво?)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Як справи?
    Ramzes: Суперсько)
    а в тебе?
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Але ж тут ніхто тобі не пише?
    Ramzes: та все одно)))))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    Тут в некто.мі?
    Ramzes: Та ні, в самий раз)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    що Вова скучно тут?
    Ramzes: Тут це де?
    #
    Написал аноним
  30. 0
    ну i шо ???
    Ramzes: Шо ну i шо? я не хочу йти
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.12
стр.12