Новых комментариев: 0
  1. 0
    Таке враження що тут зоопарк)) ви як малі діти. де ваша серйозність в стосунках?
    Ramzes: Вибач але тебе iбе де вона?ми подобаемось одне одному..решта все фiгня..i не тобi вирiшувати як нам спiлкуватися!!! I взагалi, яка тобi рiзниця?
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Чесно кажу, я за тебе дуже рада, то добре що ти маєш дівчину) тільки дивись щоб не зурочили вас... я твій добрий старий друг)
    Ramzes: Старий друг кажеш?) хм...на яку букву в тебе починаеться прiзвище?
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Якщо у вас все добре з ним то чого ти не хоч йому сказати?
    Ramzes: ....................
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Хмм. тоді для чого створив сайт? тим паче хтось пише що треба писати мені тут і тобі не видалятись)
    Ramzes: анонімні думки!!!во для чого!!
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Майже те саме.))))
    Ramzes: =*
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Нормік,що робиш?
    Ramzes: Працюю а ти?
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Як справи зайчику?
    Ramzes: Дообренько)а в тебе?
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Навіщо його видаляти?Ти просто сюди не заходь,не велика втрата.
    Ramzes: i заходити сюди тоже треба)
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Хаха. може ще краще видалити сайт некто? щоб ніхто не мішав)
    Ramzes: Я тебе видалю!! Хай буде)
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Котику не звертай на них уваги.:-)
    Ramzes: добре хороша моя)))
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Та тебе ніхто не питає хто вона) просто спитала чи це твоя дівчина) я рада за тебе.)) ніхто не лізе в твоє життя. та й ви тут показуєте що нема чого до тебе лізти.)
    Ramzes: А я радий за тебе шо ти рада за мене) нарештi за мене хтось радий)
    #
    Написал аноним
  12. 0
    Чого ти такий злий? та як я його знайду... я бачу ви посварились)
    Ramzes: Ми не посварились) в нас все добре.
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Що то за дівчина з якею тільки в некто мутиш шури мури?)
    Ramzes: ахаха....тiльки в некто??нехай буде так)))) яка рiзниця хто вона??важливо те,що вона менi подобаэться)))
    i ще: попрошу не лiзти в моэ особисте життя..
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Ти мене обіжаєш) і не хочеш Колі сказати,щоб зайшов вк.) емм...я капризулька? хмм.. дадада я така) і ти вредіна!
    Ramzes: якшо ти хоч знайти його,то шукай не через мене!!! i не задовбуй мене бiльше цим питанням!!ok?))
    #
    Написал аноним
  15. 0
    І як це тепер називається? тіпа дівчина?
    Ramzes: Ага, дiвчина) а що?
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Не обіжай мене свинко)))
    Ramzes: Чим я тобi не догодив?) капризулька)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    ну ну) напишу ти подивишся хто я і все будеш знати) нема чого мені ризикувати, тай ти все одно не скажеш, я тебе знаю)
    Ramzes: Ну як хоч.
    #
    Написал аноним
  18. 0
    ого, які тут у вас страсті) ммм.
    Ramzes: Дада) ммм))))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Нє не слабо, так буде не цікаво) тай ти не скажеш мені відповіді., я що тебе не знаю)
    Ramzes: Не знаеш) пиши давай)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    А твоя дівчина не ревнує що тут тобі пишуть.?
    Ramzes: ну...трішечки)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    ну й ти свиня)
    Ramzes: Сама ти свиня!)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    :-*яка твоя улюблена пісня?
    Ramzes: Нуу..незнаю) таких багато е)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Тільки з тобою...не проти?)))
    Ramzes: Звичайно не проти)*
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Та чекай зараз найду подружку лєву щоб тобі написала) жди,жди.
    Ramzes: Ага..самi слабо написати?
    #
    Написал аноним
  25. 0
    Чому ти Колі не можеш сказати?
    Ramzes: Бо нехочу!
    #
    Написал аноним
  26. 0
    А я слухаю музику)))ще спати не хочеш манюній?****
    Ramzes: Та певно що зара пiду)***
    а ти?*
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Що робиш котику?
    Ramzes: відпочиваю) а ти малиш?
    #
    Написал аноним
  28. 0
    я не хочу щоб ти знав хто я) гаразд я придумаю як тобі в лічку написати.
    Ramzes: Нуну..жду)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Чому не можеш?
    Ramzes: Дурне питання
    я не хочу про це говорити.
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Дуже дякую,а ти мож йому зараз переказати щоб зайшов вк?)
    Ramzes: Не можу!!!
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.11
стр.11