Новых комментариев: 0
  1. 0
    Хах) сумніваюся, ти ніколи не дізнаєшся хто я)
    Ramzes: Може це i на краще
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Хах)а якби я сказала хто я то що?
    Ramzes: То я б не втiк!
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Емм...трохи було скучно тоді коли ти втік)) а спалось так собі)
    Ramzes: Ага! То через те шо ти менi не сказала хто ти!
    #
    Написал аноним
  4. 0
    Солодких снів!*
    Ramzes: I тобi*))))
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Нічого,просто цікаво.Чому не спиш?
    Ramzes: Та паходу зара пiду)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    Коли в тебе днюшка?
    Ramzes: 24 липня) а що?
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Це добре що не знаєш.
    Ramzes: Ага........
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Неа...якщо знаєш хто я напиши перший
    Ramzes: Я незнаю хто ти!
    #
    Написал аноним
  9. 0
    Тільки що приїхала додому.А який фільм?
    Ramzes: В лiчку пиши).
    #
    Написал аноним
  10. 0
    Привітик.Що поробляєш?
    Ramzes: Привiтик. Фiльм дивлюсь) ти?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Уже доброго ранку)) як спалось?
    Ramzes: Привiт) Добре) а тобi?
    #
    Написал аноним
  12. 0
    хто сумнівався що ти зараз втечеш)
    Ramzes: Добранiч)))
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Тобто ти хоч сказати що це все я одна пишу?) ее нє так не піде)набєш)
    Ramzes: Ах так? Все! Я йду спати)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    Охохо) багато ти хоч знати) ти ж мене набєш потім))) ти думаєш що це все я пишу?
    Ramzes: Да, ти) не набю) не бiйся)
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Ммм)дякую,буду писати тільки тут,ніяких лічок)
    Ramzes: я хочу знати хто ти!
    #
    Написал аноним
  16. 0
    Раз ти написав значить ти здогадуєшся хто я)
    Ramzes: Я незнаю тебе.
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Як я бачу,що Вова не проти щоб я сюди заходила) мені тут писати?
    Ramzes: Да, але краще було б в лiчку)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    Хмм) да старий друг, принаймі сподіваюсь що була другом) а ти як думаєш на яку букву в мене прізвище?)
    Ramzes: Ну..незнаю) напиши сама першу букву)
    #
    Написал аноним
  19. 0
    Зрозуміло)))Ну бай)
    Ramzes: Добранiч В)*
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Ніхто і не сумнівався
    Ramzes: =) отакто)
    #
    Написал аноним
  21. 0
    No coment.І звідки ти знаєш?
    Ramzes: бач, оказується я ще шось знаю)
    #
    Написал аноним
  22. 0
    ................
    Ramzes: what?)
    ага)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    На яку букву починається моє ім'я?
    Ramzes: на букву В)
    #
    Написал аноним
  24. 0
    А ти знаєш хто я?
    Ramzes: бач? сказав правду) знаю)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    А це комплімент;хотіла б мати такого хлопця..:-**
    Ramzes: да? хотіла б мати?) ти ж мене тільки раз бачила)
    #
    Написал аноним
  26. 0
    Ти смішний))))і дуже гарний!
    Ramzes: за гарного дякую)*
    смішний? чим?!!
    #
    Написал аноним
  27. 0
    Блондинка,брюнетка...
    Ramzes: яка гарніша)))
    #
    Написал аноним
  28. 0
    А під словом *гарні* яких ти їх собі уявляєш?Особисто я віддаю перевагу внутрішній красі незнаю як ти,але все ж?
    Ramzes: мені дуже важливо щоб вона була ззовні красива...ну і ясно шоб внутрішня теж була....)
    мені хресна казала, щоб я обов*язково мав красіву дівчину)
    #
    Написал аноним
  29. 0
    Вова а які тобі дівчата подобаються?
    Ramzes: гарні....які не брешуть...зразу говорять про свої почуття)
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Во во яка різниця де спілкуватись.Сонце-ти найкращий!!!))))*****
    Ramzes: дякую...ти тож хараша)*
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.10
стр.10