Новых комментариев: 0
  1. 0
    малеееенький...)
    Ramzes: прозиваака)*
    #
    Написал аноним
  2. 0
    Ух какая фотаааа* зачьот*
    Ramzes: благодарєн)))
    #
    Написал аноним
  3. 0
    Ты мой самый близкий друг, который всегда помогает, забывая о всех своих проблемах. Я так люблю твою поддержку, ведь ты отлично понимаешь меня как никто другой. Ты самый добрый человек на всей этой Земле
    Ramzes: красиво....
    спасибо....
    я тоже)))
    #
    Написал аноним
  4. 0
    зайчику я думаю ти мене поймеш)
    Ramzes: Я cпробую)
    #
    Написал аноним
  5. 0
    Хто сказав шо я його не люблю??? Я його ціле літо чекала і вірність берегла)))
    Ramzes: да?)) і як результат?)
    #
    Написал аноним
  6. 0
    хах...ви тут таку фігню пишете,що любите його..а насправді це неправда і для чого?
    #
    Написал аноним
  7. 0
    Я тоже його люблю і що)*
    Ramzes: ))))
    #
    Написал аноним
  8. 0
    Я люблю тебе!
    Ramzes: ого))))
    #
    Написал аноним
  9. 0
    саме головне шо ми собі знаємо, правда Вова?*
    Ramzes: Ага........*
    #
    Написал аноним
  10. 0
    ну хто ти?
    тут ніхто не вірить що ти його дівчина..будь сміливою назвися хто ти .
    Ramzes: та мені все одно чи вірать чи нє) яке тобі діло?
    #
    Написал аноним
  11. 0
    Дівчата схаменіться, в нього є вже єдина і неповторна - Я!!!! Такшо можете напрягатись тільки через рік а покищо дорослішайте)))Правда зайчік***
    Ramzes: Дада моя зайка***
    #
    Написал аноним
  12. 0
    аяй.навіщо так жорстко? ти ж сам хочеш щоб тобі тут писали.
    Ramzes: хай не задають тупих питань по 20 раз)
    #
    Написал аноним
  13. 0
    Як навчання?))
    Ramzes: та прекрасно)
    #
    Написал аноним
  14. 0
    та немнися ,а скажи яка сподобалась?)) та що в короткій стрижці і високачи та в якої довге волосся і маленька? нууу яка?))га?? скажи і я відчеплюсь.
    RAMZES: *** ** *****
    ___ну і як це зрозуміти?)))
    яка сподобалась?
    Ramzes: не скажу!!!відчепися!!
    #
    Написал аноним
  15. 0
    Гарний дуже))))))
    Ramzes: дякую дуже)
    #
    Написал аноним
  16. 0
    ну пупсік ти що, я буду плакати((((
    Ramzes: Будеш мати урок на майбутне)
    #
    Написал аноним
  17. 0
    Я тобі обіцяю буду слухняною дівчинкою - іноді)
    Ramzes: іноді???? всьо! остаєся без подарка!)
    #
    Написал аноним
  18. 0
    щиро вдячна))
    P. S. Іра
    Ramzes: Щиро будь ласка)))
    #
    Написал аноним
  19. 0
    а в тебе є дівчина?)
    Ramzes: Да, ше й не одна)
    #
    Написал аноним
  20. 0
    Цікаво хто?
    Ramzes: Що тобi дасть якщо я скажу ii iм*я?
    #
    Написал аноним
  21. 0
    Як звати твою дівчину?
    Ramzes: Яка рiзниця?
    #
    Написал аноним
  22. 0
    я сподобалась..хаха
    RAMZES: ваше ім*я і я скажу
    правду....чого ти так думаєш?
    __
    я просто жартую.Вовка))
    P. S. Іра
    Ramzes: ну чого? ти тоже гарна)))
    P.S Ramzes)
    #
    Написал аноним
  23. 0
    Зай а ти мені якийсь сюрприз привезеш????*
    Ramzes: я ше незнаю) подумаю і побачу по твої поведінці))*
    #
    Написал аноним
  24. 0
    Один із лучих людей!
    Реально!
    Все в тебе буде шикарно. То тобі кажу я.
    Радий, шо ми дружимо.
    Ти для мене велика підтримка!
    Тіки ти мене понімаєш..і я то ціную
    Ramzes: :)дякую за такі слова......я тоже радий шо ми дружимо і не уявляю як би я був без тебе)
    #
    Написал аноним
  25. 0
    та немнися ,а скажи яка сподобалась?)) та що в короткій стрижці і високачи та в якої довге волосся і маленька? нууу яка?))га?? скажи і я відчеплюсь.
    Ramzes: *** ** *****
    #
    Написал аноним
  26. 0
    привіт коханий* скучила за тобою....надіюсь скоро побачимось***чмафффік мій бой)
    Ramzes: дада малишка....ще недовго**
    =*
    #
    Написал аноним
  27. 0
    я сподобалась..хаха
    Ramzes: ваше ім*я і я скажу правду....чого ти так думаєш?
    #
    Написал аноним
  28. 0
    ну все ж...яка більш сподобалась на перший погляд?
    Ramzes: я навіть незнаю....
    #
    Написал аноним
  29. 0
    нема нічого не можливого...ти ходив до масажистів? ти ж в Луцьку живеш їх там багато...так що ходи до масажистів і вирівнюй спину)
    Ramzes: яке тобі діло????? дякую і відчепися!!!!!!!!
    #
    Написал аноним
  30. 0
    Вова ти норм пацан..чому ти горбишся? вирівняй свою спину ,ти і так маленький. тому краще бути рівним струнким.
    Ramzes: так важко виправитися...я так з дитинства)
    #
    Написал аноним
  1. nektome.blog
  2. Ramzes
  3. По рейтингу
  4. стр.6
стр.6