не хочу щоб ти від нас їхала...я тут здурію без тебе....і всі подуріють тут без тебе...не хочу! не хочу! відпускати....моя лучшая, найкращая сраная жєнщіна
Аделина: настя!!!!!!!
блін ми ж рокові жінки
а в рокових жінок звязок на підсвідомості!
кохам !!!!!
блін ми ж рокові жінки
а в рокових жінок звязок на підсвідомості!
кохам !!!!!
я выбирала между Львовом и Вроцлавом
начищай кеды на завтра жучиииина))
хорошо дружу со всеми, кроме кристины, потому что видимся редко очень
хорошие люди, ага